Zjednoczeni Kaczory – Warta Śrem 4:0

W drugim występie w lidze, nasza kobieca drużyna uległa Zjednoczonym Kaczory 4:0, a bramki traciliśmy w 36, 42,66 i 73 min. Gra była jednak bardzo wyrównana, a do przerwy przegrywaliśmy zaledwie jedną bramką. Nasze dziewczyny nie ustępowały gospodyniom tego spotkania i kilka akcji ze strzałami na bramkę było “pierwszej klasy”.

Druga połowa, podobnie jak w pierwszym meczu, zabrakło większej koncentracji i w końcówce trochę sił, ale poziom tego spotkania, na tle zawodniczek z Kaczor, które już od kilku lat grają w tej lidze był bardzo wyrównany, pomimo przegranej. Z meczu na mecz nasze zawodniczki grają coraz lepiej i wierzę, że przyjdzie czas i na wygrane jeszcze w rundzie jesiennej.

WARTA: K. Skrzypczak, K. Mądra, G. Skrzypczak, W. Rychlewska, Z. Hyżyk, W. Kostuj (73 O. Kiezik), K. Zdziechowska, M. Mikołajczak (73 O. Kabat), E. Karbowska, A. Tomaszewska ( 65 S. Pieczewska), A. Łuczak