|

Złota Podkowa dla Warty

Drużyna orlików młodszych z rocznika 2010 stary rok zakończyła z przytupem. Podopieczni Mateusza Pietrowskiego wygrali bowiem turniej o Złotą Podkowę Racotu.

Młodzi Warciarze turniejowe zmagania rozpoczęli od zwycięstwa 2:0 nad Koroną Wschowa. Jak się później okazało w meczu tym marsz po tytuł króla strzelców rozpoczął Tomasz Jaroszewski, który zdobył obie bramki. Potem biało-niebiescy pokonali 4:1 Dąbroczankę Pępowo, by w trzecim meczu grupowym zremisować 1:1 z Czwórką Kościan. Awans do finału Warciarze przypieczętowali zwycięstwem 4:0 nad Akademią Reissa Kościan. W meczu o złoto rywalem była ekipa Juna-Trans Oborzyska. Hat-trick Tomasza Jaroszewskiego dał zwycięstwo 3:1 i pierwsze miejsce w turnieju.

Takim przedwczesnym finałem okazał się być pierwszy nasz mecz w turnieju z Koroną. Obie bramki zdobyliśmy w ostatniej minucie – mówi trener Mateusz Pietrowski. – To był nasz czwarty turniej w tym roku i po raz kolejny doszliśmy do finału. Cieszą także wyróżnienia indywidualne dla Tomka, który zdobył 8 goli oraz dla Maksa Sołtysiaka, który otrzymał statuetkę dla najlepszego bramkarza turnieju – dodał.

W drugi weekend stycznia chłopcy z rocznika 2010 udadzą się do Gniezna na dwudniowy turniej Winter CUP.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.