Złota Podkowa dla Warty

Drużyna orlików młodszych z rocznika 2010 stary rok zakończyła z przytupem. Podopieczni Mateusza Pietrowskiego wygrali bowiem turniej o Złotą Podkowę Racotu.

Młodzi Warciarze turniejowe zmagania rozpoczęli od zwycięstwa 2:0 nad Koroną Wschowa. Jak się później okazało w meczu tym marsz po tytuł króla strzelców rozpoczął Tomasz Jaroszewski, który zdobył obie bramki. Potem biało-niebiescy pokonali 4:1 Dąbroczankę Pępowo, by w trzecim meczu grupowym zremisować 1:1 z Czwórką Kościan. Awans do finału Warciarze przypieczętowali zwycięstwem 4:0 nad Akademią Reissa Kościan. W meczu o złoto rywalem była ekipa Juna-Trans Oborzyska. Hat-trick Tomasza Jaroszewskiego dał zwycięstwo 3:1 i pierwsze miejsce w turnieju.

Takim przedwczesnym finałem okazał się być pierwszy nasz mecz w turnieju z Koroną. Obie bramki zdobyliśmy w ostatniej minucie – mówi trener Mateusz Pietrowski. – To był nasz czwarty turniej w tym roku i po raz kolejny doszliśmy do finału. Cieszą także wyróżnienia indywidualne dla Tomka, który zdobył 8 goli oraz dla Maksa Sołtysiaka, który otrzymał statuetkę dla najlepszego bramkarza turnieju – dodał.

W drugi weekend stycznia chłopcy z rocznika 2010 udadzą się do Gniezna na dwudniowy turniej Winter CUP.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.