Zwycięstwo Młodzików nad Kolejorzem oraz Lasem Puszczykowo
|

Zwycięstwo Młodzików nad Kolejorzem oraz Lasem Puszczykowo

Drugą kolejkę za sobą mają Młodzicy Warty Śrem. W niedzielne popołudnie o godz. 16.00 na Śremskim boisku kibiców zgromadzonych czekał przysłowiowy „deser”. Zespół Niebieskich, grający w III lidze gościł Lecha Poznań. Spotkanie na które przyszło sporo sympatyków piłki nożnej, stało na bardzo wysokim poziomie. Naprzeciw siebie stanęły drużyny, które w każdym spotkaniu “chcą grać” i utrzymywać się przy piłce.

Tym razem to Śremianie przez całe spotkanie dominowali, utrzymywali się przy piłce, a przede wszystkim zagrali bardzo mądrze taktycznie nie pozwalając Kolejorzowi na wiele. Worek z bramkami w 3 minucie otworzył Bąkowski. W 12 minucie Kolejorz doprowadził do wyrównania, ale ta bramka podziała na Śremian jak “płachta na byka”. W 16 minucie przepiękną bramkę zdobył Sebastian Bortnowski, który “powiązał obrońcom nogi” i umieścił
futbolówkę w same okienko.

W sposób w jaki drużyna niebieskich zdobywała kolejne bramki przynosił coraz to głośniejsze oklaski. Każda akcja przemyślana, mądrze rozegrana i jeszcze lepiej wykończona. Do siatki Lecha trafili jeszcze: Świdurski, Michalak, Stawecki oraz Bąkowski. Wynik 6:2 dla WARTY!!!

Las Puszczykowo vs Warta Śrem Biała 1:2

Zespół prowadzony przez Michała Mocka w niedzielę z samego rana wyjechał do Puszczykowa, aby zmierzyć się z miejscowym Lasem. Warta Biała bo o tej teraz mowa wyszła na to spotkanie zmotywowana poprzednim zwycięstwem i z ogromnym apetytem na kolejne ligowe punkty. Śremianie od samego początku przejęli inicjatywę i narzucili swoje warunki gry. Wynik spotkania w 11 minucie otworzył Śląski. Tuż przed przerwą gospodarze jedną z nielicznych kontr zamienili na bramkę i do przerwy mieliśmy 1:1. W drugiej części spotkania Warciarze szybko objęli prowadzenie po bramce Mikołajewskiego i jak się później okazało była to bramka na wagę 3 punktów.

“Oba spotkania mnie jako trenera muszą cieszyć. Nie na co dzień gra się z Lechem i można się cieszyc ze zwycięstwa w takim stylu z taką drużyną. W każdym spotkaniu chcemy narzucić od pierwszego gwizdka swoje warunki, chcemy dominować, utrzymywać się przy piłce, strzelać i wygrywać. Dziś zespół wspiął się na wyżynę swoich umiejętności i zagrał wspaniałe dwa spotkania. Dopisaliśmy w obu drużynach kolejne zwycięstwa, a nasz bilans na tą chwilę to 4 mecze i 4 zwycięstwa. Każde zwycięstwo dodaje pewności siebie, każde zwycięstwo powoduję, że każdy członek tego zespołu przychodzi na trening i ciężko pracuje. Na tą chwilę gratuluję i dziękuję całej drużynie, którą łącznie reprezentuje 36 zawodników zachęcam do kolejnych wylanych potów na treningu. Słowa uznania i podziękowania również dla kierownika zespołu, który dzięki swojemu zaangażowaniu wykonuję świetną robotę co pozwala mi na skupieniu się w 100 procentach na przygotowaniu drużyny. Rodzicom dziękuje za wsparcie, doping, pomoc i poświecony czas.”

Trener Michał Mocek.

Wyniki:

Las Puszczykowo vs Warta Śrem Biała 1:2 (Śląski, Mikołajewski)

Warta Śrem Niebieska vs LPFA Bułgarska 6:2 (2*Bąkowski, Bortnowski,Michalak, Świdurski, Stawecki)

Skład: Szulczewski, Szafrański A., Nowak, Świdurski, Szafrański T., Cieślak Julia, Pruchnik, Rochowski, Mikołajewski, Śląski, Bortnowski S., Bortnowski K., Bąkowski, Michalak, Konieczny, Szczepaniak, Stawecki, Piotrowska Marika, Wesołowski, Sturmer, Tomczak, Walczak,

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.