Zwycięstwo seniorów zadedykowane synkowi Jasia, który urodził się w weekend

Po ostatnich dobrych meczach udaliśmy się do Lubonia na mecz z zamykającą ligową tabelę drużyną Lubońskiego KS Luboń. Początek meczu ułożył się dla naszego zespołu znakomicie, gdyż w 5 minucie po niefortunnej interwencji obrońcy Lubońskiego nasz zespół objął prowadzenie. Po strzelonej bramce nasz zespół praktycznie nie stworzył sobie żadnej konkretnej sytuacji do zdobycia bramki, a rywale częściej zaczęli dochodzić do sytuacji bramkowych, lecz ich próby były nieudane. Dopiero w 34 minucie nasz zespół podwyższył wynik meczu po dośrodkowaniu Norberta Koniecznego na nogę Macieja Błaszczyka i nasz obrońca pokonał bramkarza rywali. 60 sekund później było już 3:0 po zamieszaniu podbramkowym Arkadiusz Trzciński zdobył bramkę dla Warty.

W drugiej połowie nasza przewaga była jeszcze większa, ale dopiero w 63 minucie po indywidualnej akcji bramkę dla Warty zdobył Hubert Sciak. Po bramce w nasze szeregi weszło rozluźnienie czego efektem była stracona bramka w 77 minucie gry. Na szczęście w końcówce wynik meczu na 5:1 ustalił Patryk Słomczyński.

Następny mecz zagramy 2 czerwca w Śremie z wiceliderem naszej grupy, czyli Lechią Kostrzyn.Początek meczu o godzinie 17.00.

WARTA: Kuchnicki (65’Jańczyk) – Konieczny, Chwaliszewski, Jaś, Błaszczyk – Jurga (70’Miodowicz), Szymandera, Trzciński, Słomczyński – Skrzypczak, Sciak