Klub Sportowy Warta Śrem zachęca wszystkich sympatyków, członków Akademii, kibiców do wspierania Akademii poprzez akcję przekazania 1% podatku. Nie tracąc nic, nie odkładając z własnego portfela oraz nie uszczuplając domowego budżetu możecie wspomóc rozwój sportowy dzieci, młodzieży. 

Sport to piękne wartości: uczciwość, sprawiedliwość, honor, kultura, gościnność, szacunek. Sport najlepiej uczy, wychowuje i integruje. Ale przede wszystkim sport to zdrowie!

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym na początku każdego roku, w kwocie podatku, który pobierany jest przez Fiskusa, możecie 1% przekazać na instytucję pożytku publicznego.  

W minionych latach Wasze darowizny wykorzystaliśmy na podniesienie poziomu szkolenia dzieci i młodzieży oraz na rewitalizację obiektu przy ul. Zamenhofa. Obiekt pięknieje z roku na rok ( wymiana nawierzchni, budowa boiska do streetsoccera czy plac zabaw )  Patrząc w przyszłość mamy ambitne plany stworzenia Football Parku. Czy się uda? Ogromnie wierzę, że tak. Twój 1 % podatku będzie cegiełką, która wspólnie ze sponsorami pozwoli zrealizować ten projekt.

Dane Klubu WARTA potrzebne do wpisania w zeznanie to:

Nazwa: Śremski Klub Sportowy WARTA
Numer KRS: 0000161382