Program Certyfikacji Szkółek Piłkarskich to innowacyjny projekt skierowany do klubów i stowarzyszeń prowadzących szkolenie dzieci w zakresie piłki nożnej. Jego ideą jest wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu oraz weryfikacja szkółek. Przyznanie danemu podmiotowi Certyfikatu PZPN na jednym z trzech poziomów (złotym, srebrnym lub brązowym) jest równoznaczne ze spełnieniem przez niego szeregu kryteriów i gwarancją odpowiedniej jakości szkolenia. Jednostki wyróżnione w ten sposób przez Polski Związek  Piłki Nożnej dołączą do elitarnego grona szkółek będących dla dzieci sprawdzonym miejscem do rozwijania swoich piłkarskich umiejętności.

Instrukcja rejestracji

Rejestracja każdego zawodnika jest wymogiem Programu Certyfikacji PZP, w którym bierze udział Warta Śrem. Sam proces rejestracji jest bardzo intuicyjny i zajmuje około 10 minut (proszę przygotować zdjęcie dziecka oraz nr PESEL) i składa się z kilku kroków:

KROK 1 – zakładanie konta na portalu Łączy nas Piłka. Konto zakłada jeden z rodziców (nie dziecko). 

KROK 2 – zarejestrowanie dziecka w systemie PZPN Należy na własnym założonym w KROK-u 1 koncie utworzyć profil dziecka.
Pełna instrukcja jak założyć konto znajduje się na poniższym filmiku.
W trakcie rejestracji w profilu zawodnika (dziecka) trzeba dodać zdjęcie (może to być zdjęcie dziecka, ale także jakiś avatar, zdjęcie ulubionego piłkarza) 
Po założeniu konta rodzica i utworzeniu profilu powiązanego dziecka które jest zawodnikiem. Należy złożyć wniosek o potwierdzenie dziecka w szkółce piłkarskiej

KROK 3 – złożenie wniosku o potwierdzenie w szkółce piłkarskiej, wybieramy wielkopolska – powiat śremski – Śrem Warta Śrem

Jeżeli pojawi się problem związany np. z tym że PESEL dziecka bądź rodzica funkcjonuje już w bazie PZPN prosimy o bezpośredni kontakt z działem wsparcia PZPN (wsparcie@pzpn.pl, 732 122 222)

INSTRUKCJA FILMOWA