Ś. K.S. Warta to klub z najdłuższymi w regonie tradycjami szkoleniowymi.  Dzięki ciężkiej pracy oraz determinacji wielu osób poszerzamy swoją ofertę szkoleniową Ś.K.S. Warta. Mamy nadzieję, że wspólnie uda się nam rozwinąć legendę piłki nożnej w naszym mieście: Śremski Klub Sportowy „Warta” bo Warto! Wierzymy, że dzięki ciężkiej pracy oraz zaangażowaniu wszystkich ludzi w ten projekt a w tym was drodzy rodzice nasz klub będzie coraz lepszy.

Kształtujemy WARTĘ Śrem po to, aby każdy miał satysfakcję i przepełniała go duma że i JA mogę uczestniczyć  w sukcesach swoich bliskich na boisku. Każdy młody piłkarz marzy o tym, aby w przyszłości móc grać w swoim macierzystym klubie, dla swoich przyjaciół i rodziny a może nawet pójść jeszcze wyżej i być częścią historii naszego klubu. Dajemy szansę młodym sportowcom, aby rozwijali swoje umiejętności i stawali się piłkarzami, którzy będą mogli w przyszłości z powodzeniem rywalizować ze swoimi rówieśnikami o miejsce w gronie piłkarzy seniorskiego zespołu.

Nasza oferta przygotowana dla dzieci i młodzieży to nowy nabór na roczniki 2013/14 i młodsi oraz nabór uzupełniający w rocznikach 2000/01/02/03/04/05/06/07/08/09/10/11/12.

Na każdego młodego zawodnika w klubie czekają wykwalifikowani trenerzy z odpowiednimi uprawnieniami UEFA a także absolwenci AWF-u oraz czynni zawodnicy drużyny seniorskiej posiadający niezbędne doświadczenie i wiedzę na temat klubu. Ich wszechstronna wiedza oraz przygotowanie praktyczne są gwarantem prawidłowego rozwoju waszego dziecka, a w przyszłości piłkarza. Treningi odbywać się będą zgodnie programem stworzonym przez naszą kadrę trenerską zgodnie z najnowszymi wytycznymi PZPN dotyczącymi szkolenia, a także w oparciu o swoje wypracowane doświadczenia i spostrzeżenia podczas licznych praktyk krajowych oraz zagranicznych.

Informacje odnośnie treningu poszczególnych roczników w zakładkach poszczególnych drużyn.

Informacje:

ŚKS Warta Śrem – tel. 796 927 827

Trener Koordynator
Piotr RYMANIAK – tel. 781 059 396