O Akademii

.K.S. Warta w swojej historii zawsze miała tradycje szkoleniowe od najmłodszych adeptów piłki nożnej aż po seniorów. Teraz dzięki ciężkiej pracy oraz determinacji wielu osób poszerzamy swoją ofertę szkoleniową Ś.K.S. Warta. Mamy nadzieję, że wspólnie uda się nam rozwinąć legendę piłki nożnej w naszym mieście: Śremski Klub Sportowy „Warta” bo Warto! Wierzymy, że dzięki ciężkiej pracy oraz zaangażowaniu wszystkich ludzi w ten projekt a w tym was drodzy rodzice nasz klub będzie coraz lepszy.

Kształtujemy WARTĘ Śrem po to, aby każdy miał satysfakcję i przepełniała go duma że i JA mogę uczestniczyć  w sukcesach swoich bliskich na boisku. Każdy młody piłkarz marzy o tym, aby w przyszłości móc grać w swoim macierzystym klubie, dla swoich przyjaciół i rodziny a może nawet pójść jeszcze wyżej i być częścią historii naszego klubu. Dajemy szansę młodym sportowcom, aby rozwijali swoje umiejętności i stawali się piłkarzami, którzy będą mogli w przyszłości z powodzeniem rywalizować ze swoimi rówieśnikami o miejsce w gronie piłkarzy seniorskiego zespołu.

Nasza oferta przygotowana dla dzieci i młodzieży to nowy nabór na roczniki 2013/14 i młodsi oraz nabór uzupełniający w rocznikach 2000/01/02/03/04/05/06/07/08/09/10/11/12.

Na każdego młodego zawodnika w klubie czekają wykwalifikowani trenerzy z odpowiednimi uprawnieniami UEFA a także absolwenci AWF-u oraz czynni zawodnicy drużyny seniorskiej posiadający niezbędne doświadczenie i wiedzę na temat klubu. Ich wszechstronna wiedza oraz przygotowanie praktyczne są gwarantem prawidłowego rozwoju waszego dziecka, a w przyszłości piłkarza. Treningi odbywać się będą zgodnie programem stworzonym przez naszą kadrę trenerską zgodnie z najnowszymi wytycznymi PZPN dotyczącymi szkolenia, a także w oparciu o swoje wypracowane doświadczenia i spostrzeżenia podczas licznych praktyk krajowych oraz zagranicznych.

Informacje odnośnie treningu poszczególnych roczników w zakładkach poszczególnych drużyn.

Informacje:

ŚKS Warta Śrem – tel. 796 927 827

Trener Koordynator
Piotr RYMANIAK – tel. 781 059 396