Ś.K.S. Warta nigdy w swojej historii nie miała oferty skierowanej do najmłodszych adeptów piłki nożnej. Teraz dzięki ciężkiej pracy oraz determinacji wielu osób udaje poszerzyć się ofertę szkoleniową Ś.K.S. Warta. Mamy nadzieję, że wspólnie uda się nam rozwinąć legendę piłki nożnej w naszym mieście: Śremski Klub Sportowy „Warta”! Wierzymy, że dzięki ciężkiej pracy oraz zaangażowaniu wszystkich ludzi w ten projekt a w tym was drodzy rodzice nasz klub będzie coraz lepszy.

Odbudowujemy WARTĘ po to, aby każdy miał satysfakcję i przepełniała go duma ze względu na występy swoich bliskich na boisku. Każdy młody piłkarz marzy o tym, aby w przyszłości móc grać w swoim macierzystym klubie, dla swoich przyjaciół i rodziny. Dajemy szansę wszystkim młodym sportowcom, aby rozwijali swoje umiejętności i stawali się piłkarzami, którzy będą mogli w przyszłości z powodzeniem rywalizować ze swoimi rówieśnikami o miejsce w gronie piłkarzy seniorskiego zespołu.

Kolejna oferta przygotowana dla dzieci i młodzieży to nowy nabór na roczniki 2008-2010 oraz nabór uzupełniający w rocznikach 1998/99/00/01/02/03/04/05/06/07/08/09/10/11/12

Na każdego młodego zawodnika w klubie czekają wykwalifikowani trenerzy absolwenci AWF-u oraz czynni zawodnicy drużyny seniorskiej posiadający niezbędne uprawnienia trenerskie. Ich wszechstronna wiedza oraz przygotowanie praktyczne są gwarantem prawidłowego rozwoju waszego dziecka, a w przyszłości piłkarza. Treningi odbywać się będą zgodnie programem stworzonym przez naszą kadrę trenerską zgodnie z najnowszymi wytycznymi PZPN dotyczącymi szkolenia, a także w oparciu o swoje spostrzeżenia podczas licznych praktyk krajowych oraz zagranicznych.

Informacje odnośnie treningu poszczególnych roczników w zakładkach poszczególnych drużyn.

Informacje:

ŚKS Warta Śrem,  tel. 796 927 827