Dołącz do
Akademii Piłarskiej
Młoda Warta

Zostaw nam swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe

Śremski Klub Sportowy Warta

Na każdego młodego zawodnika w klubie czekają wykwalifikowani trenerzy z uprawnieniami UEFA, absolwenci AWF-u oraz czynni zawodnicy drużyny seniorskiej posiadający niezbędne doświadczenie i wiedzę na temat filozofii klubu. Ich wszechstronna wiedza oraz przygotowanie praktyczne są gwarantem wychowania i prawidłowego rozwoju waszego dziecka, a w przyszłości piłkarza. Treningi odbywać się będą zgodnie z stworzonym przez naszą kadrę trenerską programem spójnym z najnowszymi wytycznymi PZPN, oparty o zdobyte długoletnie doświadczenie i spostrzeżenia podczas licznych praktyk krajowych, kursów i stażów trenerskich.

Poznaj atuty Akademii Piłkarskiej Warty Śrem

Ścieżka kariery

Treningi rozpoczynamy już u 2 i 3 latków, którzy podczas zabaw z rodzicami uczą się nowych ruchów, struktury treningu oraz zachowania podczas treningu.
Szkolimy dzieci nieprzerwanie w każdym wieku, aż do osiągnięcia wieku seniora. Naszym celem jest wychować oraz wytrenować zawodnika, którzy w wieku seniora będzie grać w jak najwyższej klasie rozgrywkowej.

Turnieje

Każda trenująca grupa oprócz ligi organizowanej przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej, rozgrywa liczne sparingi i bierze udział w licznych turniejach. Umożliwiamy, każdy trenującemu Warciarzowi na współzawodnictwo z rówieśnikami z innej drużyny.

Baza szkoleniowa

Posiadamy szeroki dostęp do bazy szkoleniowej. Oprócz boisk w Parku miejskim, Psarskim, Dalewie, przy Szkole Podstawowej nr 5 i 6, wyróżniającym się obiektem jest Orlik WARTY przy ul. Zamenhofa, w którym mieści się nasz sklep i siedziba klubu. W trakcie budowy jest boisko do gry w StreetSoccera, który poprzez swoją specyfikę umożliwi nam jeszcze lepiej nauczać technikę.
W sezonie zimowym posiadamy dostęp do sal gimnastycznych: sala BAZAR, ODLEWNIA przy Szkole Podstawowej nr 1, nr 5, nr 6 oraz szkole przy Zespole Szkół Ekonomicznych.

Co nowego

Dołącz do Akademii Piłkarskiej Młoda Warta

zadzwoń teraz


796 927 827