|

Rekreacyjno-sportowy festyn rodzinny z okazji dnia dziecka.

W sobotę dnia 30.05.2015r. w piękną, słoneczną majową pogodę na stadionie w parku miejskim w Śremie odbył się rekreacyjno-sportowy Festyn rodzinny, impreza zorganizowana została przez radę rodziców Warty Śrem oraz żłobek BabyDream. Aktywnie udział wzięła firma Totem, która przygotowała specjalne stoisko oraz prowadziła gry i zabawy dla dzieci.

Bogaty program festynu sprawił, że boisko wypełniło się tłumem ludzi. Cieszy fakt, że wszystkim towarzyszyła dobra zabawa w rodzinnym gronie.

Rekreacyjno-sportowy festyn rodzinny z okazji dnia dziecka.

Festyn rozpoczął się o godzinie 13.00 prezentacją przygotowaną przez dzieci z żłobka BabyDream. Podczas festynu na gości czekał szereg atrakcji. Począwszy od pokazu sprzętu Policji, Straży pożarnej oraz pokaz sprzętu żużlowego przez gry i zabawy rodzinne, które cieszyły się dużym powodzeniem. Wszystkie dzieci biorące udział w zabawach i konkurencjach otrzymały upominki. Miłą atrakcją dla dzieci były zamki dmuchane, trampolina, przejażdżki konno, malowanie twarzy oraz potrawy z grilla. Nazakończenie dorośli rozegrali mecz towarzyski pomiędzy rodzicami Warty Śrem i żłobka Baby Dream wynik 4:2 dla rodziców Warty, natomiast dzieci wzięły udział w konkursie plastycznym, którego zadaniem było pomalowanie autobusu.

Mamy nadzieję, że zobaczymy się na kolejnym festynie.

więcej zdjęć tutaj: http://www.akademia.wartasrem.pl/rekreacyjno-sportowy-festyn-rodzinny-z-okazji-dnia-dziecka/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *