|

Seniorzy piłkarskiej sekcji Warty Śrem sparowali z juniorami

Ostatni przed przerwą wakacyjną sparing, rozegrali seniorzy Warty Śrem z drużyną juniorów. Mecz był rozegrany jak gdyby na zakończenie przygody trenerskiej Pana Józefa Korzenia, który z żalem rozstaje się ze śremską drużyną z powodów czysto rodzinnych.

Mecz zaczął się od bramki zdobytej już w 7 minucie meczu przez Jakuba Strzelca i seniorzy objęli prowadzenie 1:0. Jednak młodzi adepci piłki nożnej Warty w 15 minucie odpowiedzieli ładną akcją, gdzie po podaniu Dariusza Cejby Maksymilian Makowski wykorzystuje swoją szansę i wyrównuje na 1:1,

Była to jedyna bramka jaką w tym sparingu zdobyli juniorzy, chociaż trzeba przyznać, że ambicji i woli walki nie brakowało im do końca meczu.

W 36 minucie meczu brat Maksymiliana, Ernest Makowski podwyższa na 2:1 dla seniorów i takim rezultatem kończy się pierwsza połowa meczu.

W 52 minucie Jakub Wojciechowski podwyższa na 3:1, chociaż bramka ta zdobyta była ze spalonego ale sędzia Pan Ryszard Wyrzykiewicz nie użył gwizdka i uznał bramkę. W 60 minucie Filip Jurga zdobywa kolejną bramkę i mamy 4:1, a ostatnią bramkę na 5:1 strzela Adrian Chwaliszewski.

Absolutnie juniorzy nie muszą się wstydzić takiego rezultatu – dali z siebie wszystko na co ich w tym meczu było stać. Woli walki i chęci do gry nie brakowało z jednej i drugiej strony.

Drużyny wystąpiły w składach:

Seniorzy: M. BARTKOWIAK – R. DUSZYŃSKI, M. BUSZEWICZ, A. CHWALISZEWSKI, K. STĘPA, J. STRZELEC, F. JURGA, M. WOJCIECHOWSKI, E. MAKOWSKI, P.KRÓLAK, M. KONIECZNY, B. PELEC, M. BERGER

Juniorzy: M. GRZELAK – D. OSTROWSKI, P. TOMASZEWSKI, M. KUBICKI, K. KOMOROWSKI, J. FITT, K. MICHALAK, M. MAKOWSKI, P. PIKULIK, D. CEJBA, F.MARCINKIEWICZ-SZUKOWSKI, K.DUTKIEWICZ, M.STACHOWIAK, P.OSTROWSKI

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *