|

Turniej piłkarski Beach Soccer za nami

25 lipca na Plaży Miejskiej w Śremie odbył się turniej plażowej piłki nożnej, czyli popularny Beach Soccer. Organizatorami imprezy byli Śremski Sport oraz Śremski Klub Sportowy Warta, natomiast sponsorami imprezy Sklep Sportowy Strefa Sport oraz Malibu.

Pomimo niesprzyjającej pogody (czyt. https://www.naszsrem.pl/boisko-do-beach-soccer-w-sremie-juz-gotowe/) do zawodów zgłosiło się 6 drużyn. Spotkania rozgrywano w systemie ligowym, czyli “każdy z każdym”.

  1. AGROLTECH WYRZEKA – 11 pkt.
  2. STREFA SPORT TEAM – 10 pkt.
  3. THAITI – 8 pkt.
  4. FC WALKONIKI – 7 pkt.
  5. MOCARZE – 3 pkt.
  6. BLUE DRAGONS – 3 pkt.
Czołowe zespoły turnieju uhonorowane zostały przez Daniela Cicharskiego (Prezes Śremskiego Sportu), oraz Dominika Sworowskiego (Prezes ŚKS WARTA Śrem) dyplomami, pucharami oraz otrzymały nagrody rzeczowe ufundowane przez firmę Malibu oraz firmę Strefa Sport – sponsora głównego rozgrywek.

Królem strzelców został Hubert Sciak (na codzień grający w Warcie Śrem) zdobywając 6 bramek, a całe zawody w roli spikera sprawnie przeprowadził Pan Maciej Fujak.

Wyniki spotkań:

I kolejka :

THAITI – MOCARZE 3:2

FC WALKONIKI – AGROLTECH 1:4

STREFA SPORT – BLUEDRAGONS 4:1

II kolejka :

THAITI – AGROLTECH 0:0

MOCARZE – BLUEDRAGONS 3:0

FC WALKONIKI – STREFA SPORT 2:3

III kolejka:

THAITI – BLUEDRAGONS 0:1

AGROLTECH – STREFA SPORT 1:1

MOCARZE – FC WALKONIKI 3:5

IV kolejka:

THAITI – STREFA SPORT 7:4

BLUEDRAGONS – FC WALKONIKI 1:2

AGROLTECH – MOCARZE 5:3

V kolejka:

THAITI – WALKONIKI 2:2

STREFA SPORT – MOCARZE 2:1

BLUEDRAGONS – AGROLTECH 0:2

Beach Soccer na Plaży Miejskiej w Śremie Beach Soccer na Plaży Miejskiej w Śremie Beach Soccer na Plaży Miejskiej w Śremie Beach Soccer na Plaży Miejskiej w Śremie Beach Soccer na Plaży Miejskiej w Śremie Beach Soccer na Plaży Miejskiej w Śremie Beach Soccer na Plaży Miejskiej w Śremie Beach Soccer na Plaży Miejskiej w Śremie Beach Soccer na Plaży Miejskiej w Śremie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *