|

Pierwszy nasz wychowanek w Warcie Poznań

Aleks Jechura jest pierwszym zawodnikiem Śremskiej Warty, który skorzystał z nawiązanej współpracy z Poznańską Wartą! Słynny Kermit urodzony w 2006 roku od trzech lat związany z naszym klubem, gdzie godnie reprezentował biało-niebieskie barwy.

W naszym klubie pod okiem trenera Michała Mocka grywał w dwóch drużynach, mianowicie w swoim roczniku, a także u starszych kolegów gdzie również decydował o sile zespołu. Aleks to bardzo dobrze zapowiadający się zawodnik ma już za sobą kilka rozegranych sparingów w drużynie Warty Poznań strzelając kilka bramek, a swój pierwszy mecz ligowy rozegrał w minioną sobotę. Bardzo cieszy nas to, że został doceniony i trenerzy z Poznania zauważyli w nim potencjał. Życzymy mu wielu sukcesów, a jeśli chodzi o współpracę to już wkrótce kolejni zawodnicy dostaną swoją szanse.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *