Prężnie rozwijające się Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe “SANBUD” – zostało Sponsorem Strategicznym Śremskiego Klubu Sportowego WARTA

Dnia 01.10.2015 r. została zawarta umowa na mocy której Firma SANBUD została sponsorem strategicznym. Zawarta umowa obowiązywać będzie do końca 2016 r. z możliwością przedłużenia na kolejne lata.

Wraz z podpisaniem umowy odbyła się prezentacja nowych strojów zawodników, na których zostało umieszczone logo Firmy SANBUD w centralnym miejscu na froncie koszulki.

Poniżej przedstawiamy krótką charakterystykę naszego sponsora:

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe „SANBUD” Sp. z o.o. w Śremie istnieje na rynku od 2003 roku. Główną domeną naszej działalności jest utylizacja odpadów i rekultywacja terenu oraz usługi budowlane. Jesteśmy firmą z doświadczeniem dzięki czemu staliśmy się wiarygodnym partnerem. Szczególną uwagę przykładamy do przestrzegania przepisów ustaw i rozporządzeń regulujących zasady postępowania z odpadami, w szczególności: Prawa Ochrony Środowiska – ustala z dnia 27 kwietnia 2001 r. (Dz. U. Nr 62, poz. 627), Ustawy o Odpadach z dnia 27 kwietnia 2001 r. (Dz. U. Nr 62, poz. 628) oraz Rozporządzenie Ministra Środowiska w sprawie standardów jakości gleby oraz standardów jakości ziemi z dnia 9 września 2002 r (Dz. U. 02.165.1359 z dnia 4 października 2002 r). Dzięki bogatej flocie transportowej możemy zapewnić naszym Klientom wygodną formę współpracy polegającą na odbiorze nagromadzonych odpadów bez angażowania zewnętrznych firm transportowych.

“Na stałe wpisaliśmy się w Gminę Śrem i uważam, że warto wspierać miejscowy prężnie rozwijający się klub sportowy. To nie będzie tylko jednorazowa pomoc, chcemy przedłużać umowę na kolejne lata oraz w miarę możliwości podnosić poziom finansowania”

mówi Marcin Szymański prezes firmy

Warta Śrem ma ogromną tradycję i bogatą historię. Teraz mamy też sponsora strategicznego, który wspiera cały czterosekcyjny klub, a tego nam w klubie brakowało. Bez wątpienia to bardzo ważny krok

dodaje Dominik Sworowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *