|

Remisowe spotkanie z Vitcovią Witkowo

Już tradycyjnie brakowało kogoś z wyjściowego składu drużyny. Tym razem nie zagrał Hubert Sciak (pauza za żółte kartki), Konrad Ratajczak, Krzysztof Stępa i Patryk Słomczyński (kontuzje) i Adrian Chwaliszewski (szkolenie). Jednak zawodnicy z ławki rezerwowej są również w pełni przygotowani do wejścia na boisko i wypełniają w 100% swoje zadanie.

Jak w poprzednich meczach tak i teraz pierwsze 20 minut bez większych emocji. W 20 min. groźny strzał z lewego skrzydła na naszą bramkę, ale udanie interweniował nasz bramkarz Michał Grzelak i wybił z trudem piłkę na “róg”.

W 21 min., dogodną sytuację do strzelenia bramki miał Artur Kolański, ograł dwóch obrońców, ale strzał zbyt słaby i do tego niecelny. Kolejna dobra akcja Marcin Kolański – Michał Wojciechowski, ale ten ostatni nie wykańcza dobrego podania. Przeciwnicy nie próżnowali i w 25 min. groźny strzał w kierunku naszej bramki, ale piłka mija słupek, przy asekuracji naszego bramkarza. Z kolei w 34 min. strzał Jakuba Szymańskiego trafia w słupek. W 38min. dobry strzał Macieja Błaszczyka, ale piłka trafia w boczną siatkę. W 40 min. przed utratą bramki ratuje nas Michał Grzelak. Pierwsza połowa kończy się sprawiedliwym remisem bezbramkowym, chociaż trzeba przyznać, że przy dobrych układach sytuacyjnych, które mieliśmy, mogliśmy, chociaż minimalnie prowadzić.

Po zmianie stron, przystąpiliśmy do kontynuowania gry z myślą o zwycięstwie, ale niestety nie bardzo to wychodziło. W 50 min. żółtą kartkę “zarabia” Przemysław Królak (dyskusje z sędzią). W 70 min. za Bergera wchodzi Damian Sewiło. W 72 min. mieliśmy dużo szczęścia, gdy zawodnik Witkowa z 5 metrów strzałem głową przestrzela nad bramką. W 80 min. kolejna zmiana i za Radka Dłużaka wchodzi Bartek Pelec. W 85 min. widoczna ręka zawodnika gości w polu karnym, ale sędzia nie używa gwizdka i gramy dalej. W 86 min. bramkę meczu mógł zdobyć Marcin Kolański, ale w sytuacji sam na sam z bramkarzem trafia prosto w niego. Jeszcze na koniec rzut wolny pośredni z 16 metrów, ale i to się nie powiodło i rezultatem remisowo – pokojowym 🙂

Na następny, derbowy mecz, zagramy z Kłosem w Zaniemyśluj. Zapraszamy na ten mecz 17.10 15 r. do Zaniemyśla na godz.. 15.00.

WARTA Śrem: M. GRZELAK, D. SKRZYPCZAK, R. DŁUŻAK (80 B. PELEC), A. KOLAŃSKI, P. KRÓLAK, M. BERGER (70 D. SEWILO), M. MOCEK, M. KOLAŃSKI, M. BŁASZCZYK, J. SZYMAŃSKI, M. WOJCIECHOWSKI
REZERWA: R. JAŃCZYK, M. KONIECZNY

galeria zdjęć na stronie naszej sekcji piłkarskiej: www.pilkanozna.wartasrem.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *