|

III Ogólnopolski Memoriał im. Jerzego Fijałkowskiego w halowej piłce nożnej kobiet o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Ślesin

W ubiegłą sobotę, 13 lutego br. nasze Seniorki Warty Śrem uczestniczyły w III Ogólnopolskim Memoriale im. Jerzego Fijałkowskiego w halowej piłce nożnej kobiet o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Ślesin.

Turniej był bardzo silnie obstawiony, oprócz naszej “raczkującej” drużyny udział wzięły same dryżyny 2-3 ligowe: Włókniasz Kalisz, Delfin Ślesin, Viking Aleksandrów Kujawski, Królewscy Płock, Pisia Zygry, Kotan Ozorków, Noteć Inowrocław. Co do samego turnieju dziewczyny miały możliwość nabrania doświadczenia w rywalizacji z lepszymi drużynami.

Wynik tego turnieju był sprawą drugorzędną. Trener otrzymał ogrom materiału do przeanalizowania i ma nadzieje, że przez kolejne treningi wyniki w kolejnych meczach będą coraz lepsze. Potrzeba dużo ciężkiej pracy i zaangażowania na treningach oraz wypełnienia założeń taktycznych nałożonych przez trenera. Ale i tak należą się słowa pochwały dla naszych Seniorek Warty, że chcą grać i pokazać się z jak najlepszej strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *