||

Warta Śrem – Wielkopolska Komorniki 1:2

Przedmeczowa oprawa z grillem dla kibiców i pełne trybuny, pozwalały mieć nadzieje na dobry wynik naszej drużyny, w drugim meczu rundy wiosennej, a pierwszym przed naszą publicznością.

Mecz rozpoczął się od spokojnej gry naszego zespołu i chyba zbyt spokojnej, bo już w 4 min. mamy groźną sytuację pod naszą bramką, ale na szczęście Grzelak, broni nas od utraty bramki. Niestety w 16 min. po szeregu błędów naszych obrońców i bramkarza, który wyszedł za daleko z bramki, tracimy gola i przegrywamy 1:0. Na domiar tego w 25 min. Jakub Szymański otrzymuje żółtą kartkę.

W 37 min. znowu chaos w naszej obronie, ale na szczęście nie skończony bramką. W 38 min. Hubert Sciak stał przed świetną szansą na odrobienie strat, ale nie wykorzystał dogodnej sytuacji. W 41 min. dobre dośrodkowanie Michała Mocka w pole karne, ale nie ma chętnych w naszym zespole do kończenia takich sytuacji.

W 43 min. błąd obrońcy gości, złe podanie do bramkarza przejmuje Sciak, ale ponownie nie wykorzystuje okazji do wyrównania. Pierwsza połowa kończy się jednobramkowym prowadzeniem zawodników Wielkopolski.

Druga połowa rozpoczyna się od zmiany, w której w miejsce Bartka Domałecznego wchodzi Jarosław Radek. Już w 47 min. żółtą kartkę otrzymuje Mikołaj Berger. W 55 min. rzut rożny wykonuje Maciej Blaszczyk, dobre zagranie piłki w pole karne, ale ponownie nikt nie chce stać się bohaterem trybun…

W 65 min. trener Skrzypczak robi trzy zmiany, schodzą z boiska Chwaliszewski, Szymański i Berger, a wchodzą Wojciechowski, Kaptur i Mikołaj Maśliński, obraz gry jednak się nie zmienia i przy nie rewelacyjnej grze drużyny z Komornik, nasi zawodnicy prezentują się jeszcze gorzej.

W 83 min., sędzia nie zauważa spalonego i “puszcza grę”, a nasz bramkarz nie widząc innego wyjścia faluje napastnika gości w polu karnym, otrzymuje żółtą kartkę i sędzia rzut karny. Przegrywamy 2:0. Po tej bramce nadal nie ma w naszej drużynie determinacji do zmiany wyniku, gra toczy się bez przerwy lewą stroną, brakuje koncepcji.

W 87 min. ponownie na wysokości zadania staje Grzelak broniąc groźny strzał, a dobitkę z linii bramkowej wybija Patryk Słomczyński. W doliczonym czasie w 92 min. idealną okazję do zdobycia bramki miał Mikołaj Maśliński, ale niestety nie trafia w piłkę. W 95 min. honorową bramkę dla naszej drużyny strzela Michał Wojciechowski i sędzia odgwizduje koniec przegranego meczu na własne życzenie.

Kolejny mecz tej kolejki rozegramy 10.04.2016 roku w Strykowie z tamtejszą Spójnią o godz. 17.00, na który zapraszamy kibiców.

WARTA Śrem: M. GRZELAK, B. DOMAŁECZNY(46 J. RADEK), D. SKRZYPCZAK, A. CHWALISZEWSKI(65 M. WOJCIECHOWSKI), A. KOLAŃSKI, M. BERGER(65 M. MAŚLIŃSKI), M. MOCEK, M. BŁASZCZY6K, P. SŁOMCZYŃSKI, J. SZYMAŃSKI(65 A. KAPTUR), H. SCIAK

Bramka: 95 MICHAŁ WOJCIECHOWSKI

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *