|

Grad goli w Kleszczewie! Orliki E2 rozgromili Clescevię 10:2!

Na inauguracje rundy wiosennej Orliki E2 zagrali na wyjeździe z Clescevia Kleszczewo. W ten piękny słoneczny dzień trener Warty zabrał ze sobą do boju dwunastu zawodników.

Odprawa przedmeczowa, rozgrzewka i ruszamy!. Od pierwszych minut bierzemy się do pracy kilka ciekawych akcji, ostrzeżeń dla przeciwnika, aż w końcu Pruchnik otwiera wynik spotkania i daję nam prowadzenie;). Na kolejną bramkę długo nasi wspaniali kibice (rodzice, którzy licznie zgromadzili się na trybunach) nie musieli czekać. Po ładnej dwójkowej akcji Świdurski – Bąkowski do siatki trafia ten pierwszy. Kolejne trafienie dokłada nasz lewy obrońca Tobiasz Szafrański, który wykorzystuje zamieszanie w polu karnym przeciwnika.

Przez kolejne minuty w naszej drużynie wkradło się rozluźnienie co powoduje utratę bramki. Na szczęście po bramce wracamy na właściwe tory. Ponownie stwarzamy sobie sytuacje niestety często trafiamy wprost bramkarza. Na chwilę przed końcem pierwszej połowy wynik na 4:1 podwyższa kapitan Hamulski, który strzela bezpośrednio z rzutu rożnego w same okienko, a bramka ta była ozdobą meczu!. W przerwie meczu kolejne wskazówki, kilka roszad podpowiedzi i wracamy na boisko.

Obraz gry się nie zmienia i tak jak w pierwszej połowie Śremianie dominowali na boisku, a kolejne bramki padały średnio co cztery minuty. Przesunięty do przodu Walczak strzela Hat-tricka, drugą bramkę w swoim meczu strzela Hamulski, a Kacper Świdurski w drugiej połowie strzela dwie bramki i kończy spotkanie hat-trickiem. Wynik 10:2 dla Warty jak najbardziej zasłużony.

,,Jestem bardzo zadowolony z gry całego zespołu. To co założyliśmy sobie w szatni, wykonaliśmy na boisku. Cieszy, że bramki strzela cały zespół. Wyróżnić jedną osobę jest mi bardzo ciężko, ale wspomnieć należy o Julce Cieślak, która zagrała bardzo dobre spotkanie i tego dnia była nie do przejścia, również pochwalić trzeba debiutantów Stawecki, Michalak i Pruchnik, którzy pokazali,że na pewno będą wzmocnieniem. Przed nami kolejne mecze i nie ma co popadać w euforie, ale jeśli będziemy tak podchodzić do każdego spotkania, z takim zaangażowaniem to tylko się cieszyć. W imieniu drużyny bardzo dziękuję rodzicom za wsparcie i liczymy na nich przez cały sezon”. Kolejne spotkanie podopieczni Mocka zagrają w sobotę o godz. 10.00 orlik w parku z silną Polonią Środa.

Skład: A.Szafrański, Walczak, Cieślak, T.Szafrański, Hamulski (C), Pruchnik, Świdurski, Stawecki, Bąkowski, Michalak, Nowak.

Bramki: 3*Świdurski, 3*Walczak, 2*Hamulski oraz Pruchnik i T.Szafrański.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *