|

Okazałe zwycięstwo młodzików Warty Śrem!

W swoim drugim meczu ligowym młodzicy Akademii Warty odnieśli drugie przekonywujące zwycięstwo!!! Tym razem pokonali zespół Lipno Stęszew 7-1 (Bartkowiak x3, Garbarczyk x2, Górczak x2).
Mecz kapitalnie ułożył się dla zawodników Warty, już w 40 sekundzie meczu (autorem bramki Szymon Górczak) objęli prowadzenie i nie oddali go do samego końca meczu. Skończyło się na siedmiu bramkach, ale przy lepiej ustawionych celownikach mogło być tych bramek więcej. Przewaga chłopaków z akademii Warty widoczna była w każdym aspekcie piłkarskiego rzemiosła.

Jestem bardzo zadowolony z występu moich podopiecznych, którym należą się duże słowa pochwały. Grali ambitnie, walecznie i z dużym zaangażowaniem, a przy tym pokazali mądrą grę w obronie i ataku, stworzyli mnóstwo fajnych, składnych akcji. Cieszy mnie to, że nasza wspólna praca przynosi powoli oczekiwane efekty. Jest to kolejne spotkanie na które patrzyło się z przyjemnością i każdy z chłopaków okazał się silnym punktem naszego zespołu. Nie oznacza to jednak, że nie było błędów i mankamentów, nad których poprawą nadal musimy ciężko pracować na treningach. Brawo chłopaki!!! Oby tak dalej!!!

trener Bartosz Domałeczny, Akademia Piłkarska Młoda Warta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *