|

Swoje rozgrywki w lidze WZPN rozpoczęła drużyna Żaków F1

W dniu 17 kwietnia 2016 swoje rozgrywki w lidze WZPN rozpoczęła drużyna Żaków F1. Rozegrano trzy mecze pierwszy z Unią Swarzędz, która rozgromiła naszą drużynę 7:0, drugi mecz z Wartą Poznań z którą po dobrym meczu w wykonaniu naszych zawodników przegraliśmy 2:0 oraz z Czarnymi Czerniejewo gdzie klasę pokazał Szymon Dobraś który wywałczył dla nas zwycięstwo 4:0. W tym dniu warunki na boisku były bardzo ciężkie jednak chłopcy wykazali się silną wolą do walki co pokazali w drugim i trzecim meczu.

Na pochwałę zasługują również Emil Bartkowiak oraz Hubert Konieczny , którzy wielokrotnie ratowali naszą drużynę z opresji. Skład drużyny: Emil Bartkowiak, Ernest Mazurek, Mikołąj Maśłiński, Szymon Dobraś, Szymon Dzikowski, Igor Drożdżyński, Maciej Stępa, Franciszek Skrzypek, Hubert Konieczny, Igor Talarczyk, Oliwier Krempulec, Dawid Sękowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *