|

Koszykarze zakończyli sezon

Rzucenie 80 pkt. w Koninie nie wystarczyło, żeby pokonać drużynę gospodarzy MKS MOS Konin na ich parkiecie. Powodem porażki była bardzo słaba gra naszych zawodników w pierwszej połowie meczu, którą przegraliśmy różnicą 22 pkt.

Nasza drużyna po przerwie w 4 min odrobiła 12 pkt, zmniejszając różnicę do 10 pkt. dzięki odważnym wejściom podkoszowym Starkiewicza i Posadzego. Ten pierwszy zagrał mecz znakomicie, rzucając w tym dniu 45 pkt. Niestety po „przerwie na żądanie” trenera gospodarzy, gra przeciwników poprawiła się i przy dużej skuteczności rzutów za 3 pkt., ponownie zwiększyli swoją przewagę, wygrywając ostatecznie zasłużenie 100:80. Zawodnikom Warty należą się jednak duże podziękowania za grę ofensywną, ponieważ w tym sezonie nie cieszyli się jeszcze z tak dużej zdobyczy punktowej i to przy skuteczności bliskiej 60%. Potraktujmy to jako zapowiedź kolejnego sezonu, który – mamy nadzieję – będzie lepszy niż mijający.

Punktowali dla WARTY: B.Simon (10), P.Plewiński (6), M.Starkiewicz (45), B.Posadzy (12), M.Ciesielski (5), A.Tyluś (2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *