||

Wysokie zwycięstwo w Stęszewie! Lipno Stęszew – Warta Śrem 0:4

Po niezbyt udanym meczu z Concordią z niepokojem jechaliśmy na mecz z Lipnem Stęszew. Obawy jednak okazały się płonne bo nasza drużyna przystąpiła do tego meczu skoncentrowana i z chęcią wywiezienia korzystnego rezultatu.

Już w 12 min. okazję do strzelenia bramki miał Jakub Szymański, ale niestety jej nie wykorzystał. To czego nie wykorzystał popularny „Makaron”, minutę później wspaniałą główką zrobił Marcin Kolański i prowadziliśmy 1:0. Z kolei , w 14 min. błąd Artura Kolańskiego mógł skończyć się utratą bramki, ale strzał napastnika ze Stęszewa mija bramkę Michała Grzelaka. W 28 min. ponownie błysnął młody „Kolano” podał do Huberta Sciaka, a ten, potężnym strzałem strzela, bramkarz odbija piłkę, ale dobitka naszego kapitana, była już nie do obrony i prowadzimy 2:0. Niestety w 33 min. kontuzji prawego kolana, nabawił się Mikołaj Berger i za niego na boisko wchodzi Aleksander Kaptur. Pierwsza połowa kończy się dwu bramkowym prowadzeniem naszej drużyny, przy mądrej i otwartej grze naszej drużyny, gdzie gospodarze mieli tylko jedną groźną sytuację.

Drugą połowę rozpoczynamy bez zmian i już w 52 min. dobry strzał Mikołaja Maślińskiego, bramkarz z trudem wybija na aut bramkowy. W 68 min. groźny strzał na naszą bramkę broni Michał Grzelak. W 70 za Mikołaja Maślińskiego na boisko wchodzi Patryk Słomczyński. W 75 min. kolejna zmiana w naszej drużynie do gra za Jakuba Szymańskiego wchodzi Jarosław Radek. W 75 min. dobrą i szybką akcję lewą stroną przeprowadza Patryk Słomczyński, idealnie zagrywa do Kaptura, a ten kapitalnym strzałem podwyższa wynik meczu na 3:0. Ostatnią zmianę w naszej drużynie, w 82 min. przeprowadza trener Damian Skrzypczak i za Artura Kolańskiego do gry wchodzi Konrad Ratajczak. W 86 min. indywidualna akcja Sciaka i super wykończenie i super wykończenie – prowadzimy 4:0. W 88 min. dobra akcja środkiem boiska, zagranie do Macieja Błaszczyka, strzał, ale piłka mija bramkę gospodarzy. Minutę później ponownie strzela Błaszczyk, ale tym razem bramkarz broni, a nie ma nikogo do wykończenia akcji. Mecz kończy się wysokim zwycięstwem naszej drużyny, gratulacje!

Przed nami w sobotę 14.05.2016 roku bardzo trudny wyjazdowy mecz z Vitcovią Witkowo o godz. 16.00 na który kibiców serdecznie zapraszamy.
Ze sportowym pozdrowieniem Marian M.

WARTA: M. GRZELA, A.CHWALISZEWSKI, A.KOLAŃSKI (82 K.RATAJCZAK), D.SKRZYPCZAK, M.KOLAŃSKI, M.BŁASZCZYK, M.MAŚLIŃSKI (70 P.SŁOMCZYŃSKI), M.MOCEK, M.BERGER (33 A.KAPTUR, H.SCIAK, J.SZYMAŃSKI (75 J.RADEK)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *