Remis młodzików w Kórniku!

W sobotnie przedpołudnie w Kórniku spotkały się dwie niepokonane do tej pory drużyny. Oba zespoły wygrały wszystkie swoje mecze i miały na koncie 9 pkt. Po zaciętym, pełnym emocji meczu wynik został nierozstrzygnięty. Mecz zakończył się podziałem punktów, a dokładnie wynikiem 2-2.

Obie bramki dla Śremskiej drużyny zdobył Adam Garbarczyk. Był to mecz, który “fajnie” się oglądało, gdyż spotkały się dwa zespoły, które chciały grać w piłkę a nie tylko ją wykopywać jak najdalej od swojej bramki. Po tym spotkaniu zespół młodzików Akademii Warty pozostał liderem, mając lepszą różnicę bramek.

“Chłopaki w kolejnym spotkaniu pokazali, ze potrafią grać w piłkę i nie przypadkowo po 4 kolejkach są liderem grupy. Najbardziej cieszy mnie jednak po tym meczu inna rzecz, a mianowicie to, że mój zespół grał z Kotwicą jak równy z równym, momentami będąc zespołem lepszym. W kilku spotkaniach wcześniej z tą drużyną przegrywaliśmy i to wyrażnie, dorównując drużynie z Kórnika jedynie w aspekcie walki i zaangażowania. Nasza codzienna konsekwentna praca na treningach pozwoliła mojemu zespołowi zrobić duży krok w przód i zrównać się w aspekcie piłkarskim z Kotwicą. Nie możemy teraz spocząć na laurach i rozwijać się dalej, bo jest jeszcze sporo do poprawienia.”

Trener Bartek Domałeczny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *