Trzecia kolejka Ligi powiatowej Żaków 2008

15 maja br. w Racocie odbyła się trzecia kolejka Ligi Powiatowej. Zawodnicy Warty zostali podzieleni przez trenera na dwie drużyny: Wartę białą i niebieską. Obie drużyny rozegrały w sumie 7 meczy po 12 minut.

Pomimo trudnych warunków atmosferycznych (silne porywy wiatru, momentami deszcz) każdy z zawodników Warty walczył jak potrafił najlepiej i był zaangażowany w stu procentach w grę swojego zespołu. Warto odnotować, że drużyna Warty Śrem białej w 4 meczach straciła tylko jedną bramkę oraz fakt że zawodnik Warty Śrem niebieskiej zdobył bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego.

Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i zorganizowali zawody bardzo sprawnie. Na obiektach w Racocie w ciągu trzech godzin swoje mecze rozgrywali zawodnicy z roczników 2007, 2008, 2009 oraz 2010. Rodzice podczas rozgrywek swoich dzieci mogli ogrzać się przy kawie lub herbacie.

Wyniki poszczególnych meczy naszych zawodników :

WARTA ŚREM BIAŁA: PKS RACOT II 1 : 0 (bramka:Marcin Gałuszka )

WARTA ŚREM BIAŁA: AKADEMIA WARTY ŚREM SP6 0 : 0

WARTA ŚREM BIAŁA: JUNA TRANS STARE OBORZYSKA 0 : 0

WARTA ŚREM BIAŁA: PKS RACOT I i II 0 : 1 (piłkarze z Racotu grali połowę czasu jedną a połowę czasu drugą drużyną)

WARTA ŚREM NIEBIESKA: UKS CZWÓRKA KOŚCIAN 2 : 0 (bramki: 2 x Krzysztof Smolich)

WARTA ŚREM NIEBIESKA: PKS RACOT I 0 : 3

WARTA ŚREM NIEBIESKA: JUNA TRANS STARE OBORZYSKA 1 : 0 (bramka Mikołaj Maksymów)

Gratulujmy zawodnikom uzyskanych rezultatów. Wartę Śrem 2008 reprezentowali:

WARTA BIAŁA

Mariusz Ciesielski (br),Wiktor Dembski,Bartek Lange, Olek Sołtysiak, Filip Łączny, Franek Hoffmann, Marcin Gałuszka,Wojtek Burdajewicz, Stasiu Rybarczyk, Michał Włodarczak

WARTA NIEBIESKA

Jakub Maćkowiak (br),Wojtek Ściubeł, Janek Krystkowiak, Mikołaj Maksymów, Olek Grygier, Krzysztof Smolich, Kacper Grześkowiak, Heniu Młodzieniak, Olek Żerkowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *