I miejsce Żaków F1 na turnieju rocznika 2007 w Kościanie!

W minioną sobotę zespół Żaków f1 Warty Śrem wziął udział w turnieju organizowanym przez UKS czwórkę Kościan. ‘Turniej nie zaczął się po naszej myśli, w pierwszym meczu, do przerwy prowadzimy z Racotem 3:0 jednak jak przysłowie mówi, gra się do ostatniego gwizdka, w rezultacie z boiska schodzimy z wynikiem 3:3. Wynik ten dał chłopakom pozytywnego ‘kopa’ co zaowocowało w kolejnych grach.

Kolejny mecz z Heliosem to prawdziwy festiwal strzelecki całej drużyny 12:0 , a wynik mógł być jeszcze wyższy! Dwa kolejne mecze z kolegami z UKS czwórki Kościan pokazały siłę drużyny Michała Koniecznego, zespołowe kombinacje, na przemian z indywidualnymi akcjami dają nam zasłużone zwycięstwa nad drużynami UKS czwórki odpowiednio 3:0 i 4:0, w obu meczach pokazaliśmy charakter ale także wysokie umiejętności piłkarskie.

Wielkie podziękowania dla rodziców chłopaków – naszych najwierniejszych kibiców, którzy wspierali nas przez cały turniej, z meczu na mecz coraz to głośniej!:)
Dziękujemy również UKS Czwórce Kościan za zaproszenie, organizatorzy spisali się na medal zapewniając młodym adeptom piłki nożnej świetną zabawę!

Wyniki:
Warta Śrem – PKS Racot 3:3
Warta Śrem – Helios Bucz 12:0
Warta Śrem – UKS Czwórka II Kościan 3:0
Warta Śrem – UKS Czwórka I Kościan 4:0

Warta zagrała w składzie:
Emil Bartkowiak, Ernest Mazurek, Hubert Konieczny, Igor Chlebowski, Oliwier Krempulec, Mikołaj Maśliński, Igor Drożdżyński, Szymek Dobraś, Mateusz Dukat(c), Igor Talarczyk i Franek Skrzypek

I miejsce Żaków F1 na turnieju rocznika 2007 w Kościanie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *