|

Bardzo udana runda wiosenna młodzików Akademii Warty Śrem.

Bardzo udana rundę wiosenna maja za sobą młodzicy Akademii Warty Śrem. Swoje zmagania zakończyli na dobrym drugim miejscu, ustępując tylko zespołowi z Kornika o 3pkt. Warciarze rozegrali na wiosnę 8 spotkań ligowych z których wygrali 6, jeden zremisowali i ponieśli jedna porażkę (w ostatnim decydującym meczu z Kotwica Kornik), zdobyli imponującą ilość bramek bo aż 37, a stracili tylko 8!!!

,,Chłopakom za ta rundę należą się ogromne brawa i podziękowania!!! Cieszą mnie wyniki uzyskane przez moich podopiecznych, ale powtórzę po raz kolejny ze dla mnie wynik jest ważny, ale nie najważniejszy. Na ich etapie szkolenia ważniejsze jest aby nauczyli się grać w piłkę, a nie ja tylko kopać. Cel ten został przez mój zespól osiągnięty, co mnie jako trenera najbardziej cieszy. Nasza codzienna konsekwentna praca na treningach pozwoliła mojemu zespołowi zrobić duży krok w przód!!!

Dziękuje chłopakom za frekwencje na treningach, za zaangażowanie i chęci na zajęciach, za serducho pozostawione na boisku i za fajna, mądra i przyjemna grę dla oka!!!

Dziękuje rodzicom za pomoc w prowadzeniu tej drużyny, za obecność i głośny doping na spotkaniach ligowych!!! W szczególności duże słowa uznania należą się naszemu kierownikowi, dzięki któremu wszystko zawsze było dopięte na ostatni guzik, i nie było rzeczy nie możliwych do załatwienia!!!” Trener Bartosz Domałeczny. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *