||

TPS Winogrady Poznań – Warta Śrem 2:0

Mecze z TPS Winogrady, nigdy nie były łatwe, szczególnie na wyjeździe i tym razem, przypuszczaliśmy, że nie będzie lekko. Pojechaliśmy też na ten mecz bez bramkarza rezerwowego, ponieważ Artur Brudka doznał na treningu wstrząśnienia mózgu i znalazł się w szpitalu (wracaj szybko do drużyny).

Zacznijmy jednak od początku i już w 7 min. meczu, Hubert Sciak, podaje do Mateusza Maślińskiego, a ten silnym strzałem strzela na bramkę gospodarzy i bramkarz z trudem wybija piłkę na rzut rożny. Mecz odbywa się pod nasze dyktando i w 19 min., Michał Mocek zagrywa do Sciaka, ten strzela na bramkę, ale niestety piłka mija słupek bramki. W 37 min., żółtą kartkę otrzymuje zawodnik z Poznania a minutę potem, przy naszej przewadze, głupio tracimy bramkę,( po interwencji Michała Grzelaka, piłka niefortunnie odbija się od naszego zawodnika i wpada do bramki). Przegrywamy 1:0. W 41 min. żółtą kartkę (dyskusje z sędzią) dostaje Sciak. Tak kończy się pierwsza połowa, gdzie to my mieliśmy przewagę, ale bramkę strzelają zawodnicy Winograd.

Drugą połowę zaczynamy bez zmian w naszej drużynie. Już w 48 min., gospodarze oddają groźny strzał na naszą bramkę, na szczęście piłka przechodzi obok słupka. W 60 min., żółta kartka dla Macieja Błaszczyka (atak na nogi). W 64 min., trener decyduje się na trzy zmiany i tak, za Macieja Błaszczyka wchodzi Mikołaj Maśliński, za Mikołaja Bergera Aleksander Kaptur, a za Mateusza Maślińskiego Michał Wojciechowski. W 63 min., źle wykonany rzut wolny od naszej bramki (16 metr) przez Artura Kolańskiego, futbolówkę przejmują gospodarze, dwójkowy atak na naszą bramkę, i przegrywamy 2:0. W 64 min., żółta kartka dla zawodnika Winograd. W 72 min., ostatnia zmiana w naszym zespole i za Bartka Pelca, wchodzi Adrian Chwaliszewski. Zmiany które dokonał trener nic nie wnoszą do gry naszego zespołu i w 76 min., akcja gospodarzy prawą stroną, bardzo silny strzał na bramkę i Michał Grzelak, z trudem piąstkuje piłkę na korner, a po jego wykonaniu ponownie popularny Grzeli broni nas przed utratą bramki. W 83 min., potężnym strzałem popisuje się Patryk Słomczyński, ale bramkarz gospodarzy z trudem, ale skuteczni  paruje piłkę na róg. W 85 min., ponownie nasz bramkarz chroni nas przed utratą bramki wybijając piłkę na rzut rożny.Mecz kończy się naszą przegraną 2:0. Przegrywamy po bezbarwnej grze, na własne życzenie.

Za tydzień kolejna ciężka odsłona karuzeli ligowej, gdzie w sobotę 17.09.2016 r. o godz. 16.00, na stadionie w Parku Miejski zagramy z Concordią Murowana Goślina, o ligowe punkty, na którym to meczu liczymy na wsparcie naszych kibiców, zapraszając ich na ten mecz.

WARTA Śrem: M. GRZELAK,  B. PELEC  (72 A. CHWALISZEWSKI), D. SKRZYPCZAK,  A.K OLAŃSKI, M. KOLAŃSKI, M. BERGER (64 A. KAPTUR), M. BŁASZCZYK (64 Mik. MAŚLIŃSKI), M. MOCEK, Mat. MAŚLIŃSKI (64 M. WOJCIECHOWSKI), P. SŁOMCZYŃSKI, H. SCIAK

REZERWA: B.DOMAŁECZNY, R.JAREK

PozycjaKlubPWDLFAGDPts
127203489444563
226203351222963
326174568313755
426174568323655
526126855342142

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *