|

Sześć punktów Orlików Warty Śrem w Mini Mistrzostwach Deichmann

W miniony weekend Orlicy Warty Śrem po raz drugi udali się do Leszna, gdzie zdobyli kolejne punkty w Mini Mistrzostwach Deichmann. W niedzielę rozegrano drugą kolejkę spotkań, w której podopieczni Michała Mocka pokazali, że są silną drużyną i są wstanie powalczyć o najwyższe cele w tych rozgrywkach.

Śremianie rozegrali trzy spotkania z czego dwa z nich wygrali w przepięknym stylu oraz doznali pierwszej porażki! Grę jaką niebiesko-biali zaprezentowali w dwóch pierwszych meczach śmiało można powiedzieć, że żadna z drużyn europejskich nie powstydziłaby się. Cierpliwość, dokładność, akcje budowane z kilkunastu podań mogły się podobać kibicom, którzy nagradzali nasz zespół brawami.

W pierwszym spotkaniu pokonali Hiszpanię 4:3 po bramkach Świdurskiego, T. Szafrańskiego, Pruchnika i Bąkowskiego. W drugim spotkaniu zespół Warty (Nigeria), zmierzył się z Niemcami, których pokonał 6:1, a do siatki trafiali kolejno: 2 razy Świdurski, 2 razy T. Szafrańskich, Walczak oraz Pruchnik.

W ostatnim meczu tej kolejki doznaliśmy pierwszej porażki 3:0 z reprezentacją Holandii, o której chcemy jak najszybciej zapomnieć. Zespół Warty po sześciu meczach ma na koncie cztery zwycięstwa, jeden remis i jedną porażkę, a więc 12 punktów! Brawo! Szanse na kolejne punkty już 3 grudnia!.

Orlicy Warty Śrem wystąpili w składzie: A. Szafrański, Walczak, Cieślak, Świdurski, Michalak, Pruchnik, T. Szafrański, Stawecki, Bąkowski.

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/104255705996819409640/albumid/6355467351006393249?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *