|

Rocznik 2006 – Zagrali w Murowanej Goślinie!

Drużyna rocznika 2006 Warty Śrem  07.01 rozegrała pierwszy turniej w Nowym Roku. Zawodnicy Michała Mocka tym razem brali udział w turnieju organizowanym przez zespół z Murowanej Gośliny. W turnieju udział wzięło 12 zespołów, które zostały podzielone do na cztery grupy. Warciarze trafili do grupy B obok Przemysława Poznań oraz Zjednoczeni Kaczory.

W pierwszym spotkaniu pokonaliśmy drużynę z Poznania 1:0, a składną akcję wykończył Tobiasz. Kolejny pojedynek decydował o jakie miejsca będziemy walczyć podczas turnieju. Zagraliśmy z drużyną Zjednoczonych Kaczorów,  którzy po końcowym gwizdku cieszyli się z trzech punktów i awansu do półfinału pokonując Wartę 2:0.  Zajęcie II miejsca w grupie dawało jedynie grę o miejsca 5-8. Warta zagrała kolejne dwa mecze w których najpierw uległa 0:1 „Salos” Poznań, a w pojedynku o 7 miejsce pokonała drużynę Red Box Biedrusko 2:0 (Świdurski, Walczak).

 

,,Schodząc do szatni żaden z nas nie był zadowolony z końcowego rezultatu. Stać na dużo więcej i zdajemy sobie z tego sprawę, a że potrafimy grać udowodniliśmy to w ostatnim pojedynku”. – kapitan Tobiasz Szafrański.

 

Skład: Nowak Mikołaj, Stawecki Kacper, Walczak Szymon, Cieślak Julia, Szafrański Aleks, Szafrański Tobiasz©, Dominik Pruchnik, Świdurski Kacper, Sturmer Kacper.

Tabela końcowa:

 1. Piast Łubowo
 2. Boruta Zgierz
 3. Galacticos Poznań
 4. Zjednoczeni Kaczory
 5. Lider Swarzędz
 6. Salos Poznań
 7. Warta Śrem
 8. Red Box Biedrusko
 9. Nielba Wągrowiec
 10. Sparta Oborniki
 11. Przemysław Poznań

UKS Concordia Murowana Goślina

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *