|

Otwarte Halowe Mistrzostwa Wielkopolski Żaków U9 (rocznik 2008)

Śremski Klub Sportowy Warta zaprasza wszystkie kluby do udziału w Otwartych Halowych Mistrzostwach Wielkopolski Żaków U9 (rocznik 2008). Turniej odbędzie się w czasie ferii zimowych w dniach 6-10 lutego, zapisy przyjmowane są do 27 stycznia. Zawody zostały objęte patronatem Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.

Impreza odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej w Zaniemyślu, a wziąć udział mogą w niej także zespoły niezrzeszone i kluby spoza województwa wielkopolskiego. Organizatorzy zaplanowali pięciodniowe zmagania na aż 60 ekip w 12 pięciozespołowych grupach. Przez pierwsze trzy dni odbędą się rozgrywki eliminacyjne (4 grupy każdego dnia, w trzygodzinnych periodach), 9 lutego fazę ćwierćfinałową (24 zespoły), a 10 lutego finały (8 najlepszych drużyn).

Zapisy do turnieju przyjmowane są do 27 stycznia dwiema drogami – pod numerem telefonu 607 361 467 oraz mailowo na adres u9@naszsrem.pl. Szczegółowe informacje i odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące turnieju można jeszcze uzyskać na oficjalnej stronie internetowej turnieju: u9.naszsrem.pl

Otwarte Halowe Mistrzostwa Wielkopolski Żaków U9 (rocznik 2008)
Otwarte Halowe Mistrzostwa Wielkopolski Żaków U9 (rocznik 2008)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *