Photo 2022 10 24 16 36 31

Podsumowanie rundy 2007/2008

Chłopacy z rocznika 2007 oraz 2008 w rundzie jesiennej rywalizowali w I lidze Wojewódzkiej Juniora Młodszego. Drużyna rozegrała 12 mecze w systemie mecz i rewanż. Nasi Warciarze mierzyli się z Polonią Leszno, APR Jarocin, KP Słupia, SKP Słupca, KKS Kalisz, Kanią Gostyń. Przed rozpoczęciem rozgrywek wycofała się Calisia Kalisz.

Nasza drużyna zanotowała 2 zwycięstwa, 2 remisy i 8 porażek. Z 8 punktami na koncie zakończyła rozgrywki na 6 miejscu, które niestety oznacza spadek z Ligi Wojewódzkiej. Zespół zdobył 26 bramek, natomiast stracił 45. Dla rocznika 2007 runda jesienna była powrotem po półrocznej przerwie do rywalizacji z najlepszymi w Wielkopolsce, ponieważ na wiosnę wywalczyła awans do Ligi Wojewódzkiej. Niestety tak, jak poprzednio była to tylko półroczna przygoda i wiosną tego roku nasi juniorzy będą rywalizować w I lidze Okręgowej. Młodzi Warciarze z wszystkimi przeciwnikami prowadziła wyrównane pojedynki, tylko z APR Jarocin nie udało się im zdobyć bramki, a w pozostałych spotkaniach drużyna zawsze strzelała. Tym samym poprawiła się skuteczność zespołu, coraz więcej stworzonych sytuacji zostaje zamienione na bramki. Zespół mocno musi popracować nad grą w defensywie. Wyróżnić można wszystkich chłopaków, którzy uczęszczają już na treningi seniorów. Hubert Konieczny, Ksawery Kwasiborski oraz Norbert Gendera mają za sobą już pierwsze minuty w V lidze.

Juniorzy treningi wznowią 10 stycznia, będą trenować trzy razy w tygodniu oraz raz w tygodniu będą pojawiać się na treningach seniorów. Przed pierwszym meczem ligowym rozegrają 10 sparingów, a pierwszy z nich już 14 stycznia o godz. 10:00 na Płycie Bocznej Stadionu Śremskiego z Polonią Środa Wielkopolska, która na wiosnę będzie rywalizować w Centralnej Lidze Juniorów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *