330889417 731003105103532 4381647845469903750 N
||

Warta Śrem z nowym oddziałem 

Jako klub chcemy się stale rozwijać. Chcemy szkolić jak największą liczbę dzieci, bo wiemy, że w każdej miejscowości znajdują się prawdziwe diamenty, które dzięki odpowiednim metodom treningowym i daniu im szansy mają okazję spełnić swoje marzenia i zostać profesjonalnymi piłkarzami.
Jednak trening piłkarski to nie tylko szansa na karierę na poziomie centralnym. To również nauka samodzielności, kreatywności, rozwój psycho – ruchowy – to wszystko jest niezwykle ważne podczas rozwoju dzieciaków.

W Dąbrowie przy współpracy ze Szkołą Podstawową powstał nowy odział klubu. Wraz z rozbudową przyszkolnej infrastruktury narodził się pomysł prowadzenia zorganizowanych zajęć dla dzieci. Inicjatorem był dyrektor Szkoły Pan Marcin Szydłowski, który porozumiał się z naszym klubem.  Projekt wpisuje się plan rozwoju Akademii Piłkarskiej Młoda Warta. To doskonała okazja dla młodych ludzi, aby rozwijać swoją pasję do piłki nożnej i zdobywać umiejętności, które będą stanowić fundament ich przyszłego sukcesu sportowego – mówi Piotr Rymaniak – trener koordynator Akademii.

Nowy oddział stwarza możliwość dzieciom z Dąbrowy i okolic uczestniczenia zorganizowanych zajęciach pod okiem trenera Warty. Warto dodać, że zajęcia w Dąbrowie prowadzi jedna z legend śremskiej Warty – trener Krzysztof Szymandera.

Nabór już trwa!
Zapisy: 512 264 976

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *