336678244 524777329825132 3073739579532026572 N
||

Pechowa porażka na inaugurację wiosny

Niestety nie udała się inauguracja rundy wiosennej zawodnikom Warty Śrem. Po dobrym i emocjonującym meczu przegraliśmy z wyżej notowaną w ligowej tabeli Kanią Gostyń 0:2 kontynuując serię meczów bez zwycięstwa do 8.

Wystąpiliśmy w składzie:
Szatkowski
Janicki
Kozłowski Jakub
Woroch
Chwaliszewski Adrian
Szymandera(C)
Vlad Dybin
Aleksander Kaptur
Chwaliszewski Krzysztof
Dorsz
Pietrowski

Na zmiany weszli: Borys Kaptur, Popiól, Jurga, Nawrot, Janczyk, Slobodian, Krzysztof Kozłowski.

Co miał do powiedzenia po meczu trener Warciarzy Michał Mocek?

Niestety nie udało nam się rozpocząć rundy tak jakbyśmy sobie życzyli. Jednak nie wstydzę się tego debiutu, a wręcz przeciwnie: z podniesioną głową patrzę w kolejne spotkania. Zagraliśmy otwarty futbol z Kanią Gostyń, która zajmuję wysokie 6 miejsce i stworzyliśmy dobre widowisko. Stworzyliśmy sobie kilka doskonałych  okazji, aby pokusić się o zdobycie bramki, zabrakło nam jednak szczęścia i zimnej krwi.
Do przerwy przegrywaliśmy 0:1  i mieliśmy plan na drugą połowę, który niestety szybko musiał ulec zmianie, ponieważ od 50 minuty graliśmy w dziesiątkę. Dzięki zaangażowaniu całej drużyny udało nam się tę przewagę zniwelować. Walczyliśmy do końca, a ja wierzyłem, że uda nam się jeszcze doprowadzić do remisu. Niestety jedna z kontr piłkarzy Kani zamknęła to spotkanie.
Z tego miejsca raz jeszcze pragnę podziękować chłopakom za kawał roboty na boisku. Takie zaangażowanie na boisku oraz serducho chce zaszczepić w tym zespole. Powtórzę raz jeszcze: nie wstydzę się tej porażki!
Dziekuje wszystkich kibicom, którzy dzisiaj pojawili się na stadionie w naprawdę licznym gronie. Bądźcie z nami na dobre i złe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *