326059266 596217075649098 2958907254015989009 N
||

Komplet punktów pojechał do Ostrowa

Nie wyszedł Warciarzom powrót na własne boisko. Po niespodziewanym, acz pewnym zwycięstwie z poprzedniej kolejki, tym razem do Śremu zawitał lider tabeli Ostrovia Ostrów Wielkopolski.
Rywale z Ostrowa pewnym krokiem zmierzają po awans do 4 ligi, jednak mając w pamięci mecz rundy jesiennej do spotkania z nami podeszli z dużym respektem.

Pierwsza połowa zakończyła się remisem 0:0, a kibice, którzy zgromadzili się na stadionie by dopingować Wartę mogli mieć nadzieję na to, że w drugiej połowie podopieczni Michała Mocka ruszą do przodu, by powalczyć o pełną pulę.
Niestety w ciągu 10 minut Ostrovia zamknęła mecz. Najpierw w 58 minucie rywale wyszli na prowadzenie za sprawą Budziaka. Po chwili, w 63 minucie było już 2:0, gdy niefrasobliwość naszych obrońców w polu karnym wykorzystał Marciniak po rzucie rożnym. Ostatni etap katastrofy nastąpił w 68 minucie, gdy przyszło nam grać w dziesiątkę.

Niestety do końca meczu nie udało nam się odrobić strat i przegrywamy drugi mecz tej wiosny.
Jednak nie wszystko stracone – w kolejnym spotkaniu gramy o trzy punkty!