Dsc 2257
||

Uspokoić sytuację w tabeli

Sytuacja w tabeli jest dość napięta. Zwłaszcza w jej dolnej części. Teoretycznie jeszcze żadna drużyna nie spadła na 100%, więc szykuje się naprawdę emocjonująca walka.

Warciarze wydają się być w najlepszej dyspozycji z drużyn uwikłanych w walkę o ligowy byt. Mamy też chyba mimo wszystko najłatwiejszy terminarz.
Zostały nam do rozegrania 3 mecze: Victoria Ostrzeszów (mecz domowy, 13. miejsce w ligowej tabeli), Zefka Kobyla Góra (mecz domowy, 7. miejsce), Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski (mecz wyjazdowy, 14. miejsce w tabeli). Czyli na rozkładzie mamy 2 drużyny walczące o utrzymanie i jedną, która nie gra już o nic.

Spośród drużyn z dolnej części tabeli wydajemy się być w najlepszej formie – w ostatnich pięciu meczach zdobyliśmy 5 punktów (wygrana i dwa remisy).

Do spokojnego utrzymania, bez oglądania się na rywali potrzebujemy 7 punktów. Jednak istnieje duże prawdopodobieństwo, że w ostatecznym rozrachunku wystarczy wygrać w najbliższą sobotę. Nie bądźmy jednak minimalistami – gramy o pełną pulę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *