Zrzut Ekranu 2023 05 27 203833
||

Porażka z Victorią – rywal jest już tylko punkt za nami!

W meczu z Victorią Warciarze byli faworytami. Remisy w poprzednich kolejkach z wyżej notowanymi rywalami pozwalały wierzyć, że w sobotnim meczu sięgniemy po pewne 3 punkty. Niestety – doznaliśmy 12. porażki w sezonie. Porażki, która spowodowała, że rywal zbliżył się do nas na 1 punkt w ligowej tabeli!

Pierwsza, wyrównana połowa zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem rywali. Przesądził o tym kapitalnie wykonany rzut wolny, po którym piłka wylądowała w okienku naszej bramki. Po przerwie inicjatywa należała do naszych piłkarzy, ale to rywale stwarzali groźniejsze sytuacje nastawiając się na szybkie kontry. Trener Mocek chcąc ratować remis zdecydował się zmienić ustawienie z czwórki na trójkę obrońców. To przyniosło efekt w 75 minucie, kiedy po dośrodkowaniu Huberta Koniecznego wyrównał Mateusz Pietrowski. Niestety, radość trwała zaledwie 60 sekund. Piłkarze Victorii odpowiedzieli golem błyskawicznie i jak się później okazało było to zwycięskie trafienie.

Po 26 kolejkach Warta z dorobkiem 23 punktów zajmuje 12 miejsce w 15-zespołowej stawce drużyn. Za plecami śremskiego zespołu są Victoria Ostrzeszów (22 pkt), Biały Orzeł Koźmin (18 pkt) i Piast Poniec (16 pkt).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *