Wspieraj Swój Klub(1)
|

Pierwszy pełny miesiąc programu 19,21

Za nami pełny pierwszy miesiąc funkcjonowania programu 19,21. Jak przy każdym raczkującym przedsięwzięciu – czeka nas sporo pracy. Jednak wierzymy, że kolejne miesiące pozwolą wspólnie budować #NowąPrzyszłość!

Przypomnijmy: każdy kibic może mieć realny wpływ na działalność klubu. Rozpoczęliśmy akcję, w której każdy sympatyk Warty w zamian za comiesięczną wpłatę 19,21 zł na konto klubowe na koniec każdego miesiąca będzie miał głos w decydowaniu na co przekazana zostanie zebrana kwota. W każdym miesiącu będziemy oficjalnie podsumowywać i informować na jakie cele została przekazana. Czy będzie to rozwój akademii, transfery do zespołu seniorów, obóz sportowy dla drużyn, czy dofinansowanie wyjazdów na mecze ligowe – to wszystko zależy od Was, Kibiców.

Na początku przyszłego tygodnia uczestnicy otrzymają wiadomość, w której będą mogli zdecydować na co wydamy zebrane środki z poprzedniego miesiąca. Głosowanie będzie w pełni demokratyczne – każdy głos będzie tak samo ważny.

Warto również przypomnieć – każdy z uczestników programu należy również do Warta i Przyjaciele, dzięki czemu może korzystać z usług i kupować produkty u naszych Partnerów z uwzględnieniem rabatów.

By zapisać się do programu, kliknij tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *