358423818 214186444446384 258840128883600870 N
||

Podsumowanie sezonu rocznika 2010/11

Trener Sebastian Grabarkiewicz w sezonie 2022/2023 prowadził zespół młodzika z grupy niebieskiej (rocznik 2010/11). Drużyna występowała w trzeciej lidze.

Zajęliśmy niestety tylko 5. miejsce w naszej lidze. Potencjał drużyny zdecydowanie zasługiwał na więcej, ale niestety w wielu meczach brak naszej skuteczności wpływał na końcowy wynik. Uważam, że nasz dorobek punktowy nie był adekwatny do stylu gry jaki prezentowaliśmy w meczach ligowych.

trener Sebastian Grabarkiewicz

Jak trener ocenia sezon? Czy według niego zawodnicy podczas minionego roku się rozwinęli?

Mimo wszystko oceniam sezon pozytywnie. Dla wielu zawodników były to debiutanckie rozgrywki i pierwsze mecze w barwach Warty, dlatego cieszę się, że zawodnicy z mojej grupy zbierali cenne minuty na murawie. To doświadczenie zaprocentuje w ich przyszłości piłkarskiej. Warto podkreślić, że połowę naszego zespołu stanowili chłopacy z rocznika 2011 i rywalizowali ze starszymi kolegami, którzy często w wielu przypadkach przewyższali ich swoimi warunkami fizycznymi.

dodaje.

Zdaniem trenera na szczególne wyróżnienie zasługuje dwójkę zawodników, którzy szczególnie wyróżnili się w zakończonym sezonie:

Adrian Maksel – który zaliczył niesamowity progres i dzięki swojej ciężkiej pracy na treningach oraz meczach awansował do grupy która występuje na co dzień w lidze wojewódzkiej.

Borys Łaniec z rocznika 2011, który w sezonie 2022/23 osiągnął 100% frekwencję na treningach – pomimo złamania palca w ostatnich dniach aktywnie uczestniczył w treningach pomimo urazu.

Po trzech latach kończy się moja współpraca z rocznikiem 2010/11. Trzymam za każdego zawodnika oraz zawodniczkę mocno kciuki, żeby kolejny sezon był jeszcze lepszy w ich wykonaniu. W tej drużynie zebrała się naprawdę fajna grupa ludzi, która lubi pracować i z miesiąca na miesiąc robi znaczące postępy.

Moje plany na przyszły sezon? Zobaczymy co władze klubu mi przydzielą. Wróbelki ćwierkają, że mam objąć współpracę z dwoma rocznikami i życzę sobie abym zaaklimatyzował się w nich tak dobrze jak w moim poprzednim zespole. Atmosfera, którą zbudowaliśmy w naszym roczniku wyróżniała się na tle innych drużyn.

zakończył Grabarkiewicz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *