343760330 263232099499289 6961010456547869169 N
|

Podsumowanie sezonu rocznika 2012

Rocznik 2012 prowadzony przez trenera Witolda Piasnego w trakcie sezonu przeżywał prawdziwe wzloty i upadki. Mecze znakomite, przeplatał trochę słabszymi, jednak pamiętajmy, że nasi zawodnicy w rozgrywkach ligowych mierzyli się z zawodnikami rok starszymi.

Orlik w tym sezonie rozgrywał swoje mecze na dwóch frontach: w turnieju orlików E1 oraz w 2. lidze młodzika, w której rywalizowaliśmy z rok starszymi zespołami. Przez większą część sezonu zajmowaliśmy wysokie 2. miejsce w ligowej tabeli, które w końcówce straciliśmy.

W trakcie rundy przeplataliśmy mecze bardzo dobre (choćby ten wyjazdowy w Borku Wlkp.) z tymi słabszymi, jak z Krzemieniewem.

Jednak ja cały czas przypominałem zarówno zawodnikom jak i trenerom, że uczymy się piłki 9-osobowej. Nie wymagałam wyników, lecz realizacji celów jakie sobie nakładaliśmy na każde spotkanie . Celem na rundę wiosenną było przygotowanie zespołu do piłki 9-osobowej, w której od jesieni będziemy rywalizować.

opowiedział trener Piasny.

Nowy sezon (a raczej przygotowania do niego) drużyna rozpocznie w piątek 21 lipca. Zawodnicy mają zaplanowane 3 jednostki treningowe, by później 28 lipca wyjechać na 7 – dniowy obóz do Kołobrzegu.

Jeden komentarz

  1. Świetny artykuł. W trakcie poszukiwania w sieci potrzebnych informacji trafiłam na ten artykuł. Wielu autorom wydaje się, że mają odpowiednią wiedzę na ten temat, ale często tak nie jest. Stąd też moje pozytywne zaskoczenie. Czuję, że chyba powinienem podziękować za Twoją pracę. Zdecydowanie będę rekomendował to miejsce i często tu zaglądał, by przejrzeć nowe rzeczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *