Dsc 6848

Turniej piłkarski “Dzikich Drużyn” zakończony! Sprawdź zwycięzców oraz zdjęcia z rywalizacji!”

turniej “Dzikich Drużyn” za nami ! mieliśmy dziś przyjemność śledzić rywalizację, pełną pasji, umiejętności i niesamowitych emocji. Chcielibyśmy podzielić się z Wami wynikami i wrażeniami z tej niezapomnianej przygody.

Turniej Dzikich Drużyn składał się z trzech kategorii, a każda z nich przyniosła nam niezwykłe widowisko. Teraz, po intensywnych rozgrywkach, nadszedł czas, aby ogłosić zwycięzców!

🏆 Kategoria 11/12/13 : W tej kategorii młodzi, utalentowani gracze dali z siebie wszystko. Pełni determinacji i entuzjazmu, stworzyli niesamowite widowisko. Zwycięska w tej kategorii została drużyna “Drewniaki FC” Gratulujemy!

🏆 Kategoria 08/09/10: W kategorii zobaczyliśmy prawdziwe serce piłkarskiej pasji. Wszystkie drużyny wykazały się ogromnym zaangażowaniem i duchem walki. Jednak to zespół “Joga Bonito” okazał się niepokonany, zdobywając pierwsze miejsce. Brawa dla Was!

🏆 Kategoria 05/06/07: W tej kategorii było widać już “kawał” piłki. Zwycięska okazała się drużyna “WPN Dzikusy” Gratulujemy!

Mamy nadzieję, że ten turniej przyniósł Wam mnóstwo radości, nowych przyjaźni i inspiracji do dalszego rozwoju w piłce nożnej.

Do zobaczenia na boisku!

#DzikieDrużyny #TurniejPiłkarski #PasjaDoPiłki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *