Dąbroczanka Pępowo
||

Warta Śrem zdominowała Dąbroczankę Pępowo i awansowała na 2. miejsce w tabeli

Piłkarze Warty Śrem odnieśli trzecie z rzędu zwycięstwo w piątej lidze wielkopolskiej. W niedzielę pokonali na wyjeździe Dąbroczankę Pępowo 3:1 i awansowali na drugie miejsce w tabeli.

Śremianie od początku spotkania przeważali i mieli większą ilość okazji bramkowych. W 30. minucie wynik otworzył Brian Torrado, który po raz kolejny udowodnił, że jest w świetnej formie. Po zmianie stron do 2:0 podwyższył Kamil Szymandera. Trzecie trafienie dla Warty zdobył Mikołaj Berger w 70. minucie. Honorową bramkę gospodarze zdobyli w doliczonym czasie gry z rzutu karnego autorem Fryderyk Kokot.

Mecz pod kontrolą

Śremianie mieli kontrolę nad przebiegiem meczu od początku do końca. Dobrze zorganizowana defensywa nie pozwoliła gospodarzom na stworzenie zbyt wielu okazji bramkowych. W ataku Warta była skuteczna i wykorzystała swoje szanse.

Torrado znów decyduje

Brian Torrado jest w tym sezonie najskuteczniejszym zawodnikiem Warty Śrem. Argentyńczyk zdobył już 6 goli w 3 meczach. W meczu z Dąbroczanką Pępowo otworzył wynik i po raz kolejny udowodnił, że jest kluczowym zawodnikiem swojej drużyny.

zdjęcia dzięki uprzejmości Dąbroczanki Pępowo.