|

Zwycięstwo z Victorią Ostrzeszów!

W sobotnim starciu 8. kolejki V ligi, nasza drużyna, odniosła wyjazdowe zwycięstwo z Victorią Ostrzeszów 2:0. Bohaterami spotkania zostali Adam Wiśniewski i Brian Torrado, którzy zapewnili nam cenne punkty.

Od samego początku meczu Warta Śrem dominowała na boisku, a to wyraźnie dało się zauważyć po dwóch trafieniach. Adam Wiśniewski jako pierwszy wpisał się na listę strzelców już w 12. minucie, a tuż przed przerwą Argentyńczyk Brian Torrado podwyższył prowadzenie.

W drugiej części meczu gra była bardziej wyrównana z lekką przewagą po stronie Victorii, ale niestety dla nich, nie zdołali wykorzystać swoich okazji.

Po 8. kolejce, Warta Śrem zajmuje drugie miejsce w tabeli. Victoria plasuje się na 14. miejscu.

“Jesteśmy zadowoleni z wyniku i gry. Całościowo mecz był wyrównany, ale to pierwsza połowa zdecydowanie zaważyła na wyniku. Nasza drużyna częściej była przy piłce i mieliśmy więcej okazji do strzelenia bramki. Uważam, że zasłużenie wygraliśmy. Cieszę się z postawy moich zawodników. Grali ambitnie i z determinacją.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *