Photo 2023 10 08 20 41 35
||

Remis z Orłem Mroczeń, niedzielny pojedynek przypominał bicie głową w mur.

W meczu 9. kolejki V ligi Wielkopolskiej Warta Śrem zremisowała z Orłem Mroczeń 1:1. Bramkę dla gospodarzy zdobył Michał Wojciechowski w 97. minucie.

Śremianie przeważali przez całe spotkanie, ale mimo to ciężko było sforsować szyki obronne rywali.

Gra toczyła się głównie na połowie gości, a Orzeł nastawił się typową “LAGĘ” cierpliwie wyczekiwał tej jednej, jedynej okazji. Naszym zdaniem Orzeł zaprezentował anty-futbol a jedyny ich pomysł na grę to”laga na Latuska” niestety skuteczny.

Ta nadarzyła się w 25 minucie.

Brian Torrado stracił piłkę, a Filip Latusek otrzymał prostopadłe podanie do którego z zamiarem przecięcia wybiegł Piotr Szatkowski. Napastnik gości minął jednak bramkarza na 30 metrze i skierował piłkę do pustej bramki.

W drugiej połowie gospodarze ruszyli do ataków, ale mimo kilku dobrych okazji nie zdołali zdobyć wyrównującej bramki.

Remis to dla Warty punkt zdobyty, ale nie jest to wynik satysfakcjonujący dla zespołu.