Img 4151 Original 2 1

Żegnamy Ś.P. Pawła Skrzypińskiego

Z ogromnym smutkiem informujemy, że zmarł Ś.P. Paweł Skrzypiński, były kierownik drużyny seniorów oraz piłkarz Warty Śrem. Był nieodłączną częścią historii klubu Warta Śrem, związanym z nim od najmłodszych lat.

Ś. P. Paweł Skrzypiński rozpoczął swoją przygodę z piłką nożną w Warcie Śrem w 1977 roku, mając zaledwie 16 lat. Od 2010 roku, Paweł poświęcił się klubowi Warta Śrem, pełniąc rolę gospodarza oraz kierownika drużyny seniorów.

Ś. P. Paweł Skrzypiński pozostawił po sobie nie tylko piękne wspomnienia, ale także ogromny wkład w rozwój Warty Śrem. Jego oddanie i poświęcenie dla klubu były niezmiennie doceniane przez wszystkich, którzy mieli przyjemność z nim współpracować.


Dla wielu z nas Paweł pozostanie nie tylko jako były kierownik, ale przede wszystkim jako przyjaciel. Jego miłość do Warty Śrem zostaną z nami na zawsze. Żegnamy Ś. P. Pawła Skrzypińskiego z głębokim smutkiem i wdzięcznością za wszystko, co zrobił dla naszego klubu. Niech spoczywa w pokoju.

Msza Święta pogrzebowa odprawiona zostanie w kościele farnym pw. NMP Wniebowziętej w Śremie we wtorek 31.10.2023r. o godz. 11.00. Po Mszy Świętej pogrzeb na cmentarzu parafialnym w Śremie ul. Cmentarna.
Różaniec w kościele w dniu pogrzebu o godz. 10.30

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *