mecz
|

Warta Śrem pewnie pokonała Piasta Poniec

W meczu 13. kolejki V ligi grupy poznańskiej Warta Śrem pewnie pokonała Piast Poniec 2:0. Gole dla gospodarzy zdobył Brian Torrado w 39. i 66. minucie.

Goście do Śremu przyjechali „gołą” jedenastką bez zmian, ale długo, bo aż do 39. minuty skutecznie stawiali opór Warciarzom. W końcówce pierwszej połowy napoczął ich Brian Torrado, który trafił z bliska. Przyjezdni reklamowali spalonego, ale sędziowie nie mieli wątpliwości, co do prawidłowości tego trafienia. W drugiej połowie Warta Śrem kontrolowała przebieg gry i w 66. minucie podwyższyła na 2:0. Tym razem bramkę zdobył ponownie Brian Torrado, który po raz kolejny pokonał bramkarza rywali.

Mimo, że śremianie mieli kilka okazji, aby podwyższyć, to goli już więcej nie padło.

Statystyki meczu: Warta Śrem – Piast Poniec 2:0 (1:0) Bramki: 39′ Torrado (Warta Śrem) 66′ Torrado (Warta Śrem)

Żółte kartki: Olek Kaptur 18 ‘ Mateusz Janyga 88’

Składy: Warta Śrem: WARTA ŚREM Skład wyjściowy Dawid Forszpaniak 70′, Mateusz Janyga żk. 88′ Bartosz Kabaj Aleksander Kaptur 60′ żk 18’ Borys Kaptur Maciej Skrzypczak Piotr Szatkowski (B) Kamil Szymandera (C) Brian Nicolas Torrado  bramki 39′ 66′ Adam Wiśniewski 75′ Michał Wojciechowski

Skład rezerwowy Mikołaj Berger 60′ Mikołaj Dorsz 70′ Rafał Jańczyk (B)