Photo 2023 10 08 20 41 45
||

Warta Śrem pokonała na wyjeździe Zefkę Kobyla Góra 3:1

W sobotę, 11 listopada, Warta Śrem pokonała na wyjeździe Zefkę Kobyla Góra 3:1. Dzięki temu zwycięstwu śremianie utrzymali się na pozycji lidera III grupy V ligi.

W pierwszej połowie Warta całkowicie zdominowała rywali. Już w 19. minucie Kamil Szymandera otworzył wynik spotkania. Po 120 sekundach podwyższył Mikołaj Berger. Warciarzom było jednak mało i tuż przed przerwą trzecią bramkę dołożył Brian Torrado.

Po zmianie stron Zefka zagrała odważniej, ale nie potrafiła odrobić strat. Warta kontrolowała przebieg wydarzeń na boisku i mogła podwyższyć wynik. W 75. minucie Henriquez do spółki z Szymanderą mieli świetną okazję, ale piłka minimalnie minęła słupek. Szansę na 4:0 miał także Berger, ale przestrzelił nad poprzeczką.

W 86. minucie Zefka zdobyła honorowego gola.

Warciarze odnieśli siódme wyjazdowe zwycięstwo, a dziesiąte tej jesieni.

– Cała drużyna zagrała bardzo dobrze – powiedział trener Michał Mocek. – Chłopacy wznieśli się na wyżyny swoich umiejętności, a pierwsza połowa była najlepszą w naszym wykonaniu w tej rundzie. Jestem zadowolony, bo to co „narysowaliśmy” sobie w szatni przed meczem na tablicy w stu procentach przenieśliśmy na boisko. Tej jesieni czeka nas jeszcze jedno spotkanie przed własną publicznością i zrobimy wszystko, aby rundę zakończyć kolejnym zwycięstwem – dodał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *