377123908 6650105018449295 3858969330626889572 N

Rocznik 2012 rozegrał grę kontrolną z Wielkopolską Komorniki

W sobotnie popołudnie, drużyna rocznika 2012 pod wodzą trenera Witka stawiła czoła drużynie z Wielkopolski Komorniki w meczu kontrolnym. Trener Witek postanowił skorzystać z większości dostępnych zawodników, starając się przetestować ich formę fizyczną oraz umiejętności przed nadchodzącym turniejem Hary Cup w Łodzi, który odbędzie się w przyszłym tygodniu, a w którym Śremianie zamierzają wziąć udział.

W trakcie meczu kontrolnego trener śledził każdego zawodnika, analizując ich zachowanie na boisku, podejmowane decyzje oraz reakcje na dynamicznie zmieniające się sytuacje podczas gry. Po zakończeniu spotkania przeprowadzono krótką analizę wspólnie z zawodnikami, omawiając mocne strony każdego z nich oraz kwestie, nad którymi warto będzie popracować.

Dla graczy była to istotna okazja do doświadczenia gry na boisku, a także możliwość zaprezentowania swoich umiejętności przed trenerem, z nadzieją na zdobycie miejsca w składzie na nadchodzące mecze. Trener po meczu wyraził zadowolenie z zaangażowania i postawy wszystkich zawodników, co dodatkowo zmotywowało ich do cięższej pracy na treningach i doskonalenia swoich umiejętności w perspektywie kolejnych wyzwań.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *