Img 2209 1.jpg
||

Sparing rocznika 2015 z UKS Śrem!

W niedzielne popołudnie nasza drużyna rocznika 2015, pod kierownictwem trenera Witka Piasnego, zmierzyła się z sąsiadami z UKS Śrem w meczu kontrolnym. Mimo kapryśnej pogody, nasi zawodnicy pokazali świetną formę, dominując w pojedynkach jeden na jednego i tworząc liczne sytuacje podbramkowe.

Dzięki zrozumieniu gry i determinacji, chłopcy zdobyli kilka pięknych bramek, co świadczy o ich nieustępliwości i umiejętnościach. Po meczu, trener Witek nie krył zadowolenia z postawy zespołu, podkreślając, że większość założonych celów została osiągnięta z nawiązką.

Chcielibyśmy również wyrazić naszą wdzięczność rodzicom za wsparcie i obecność na trybunach, co niewątpliwie dodawało naszym zawodnikom skrzydeł. Serdeczne podziękowania kierujemy również w stronę drużyny UKS Śrem za grę w duchu fair play i sportową rywalizację.

Gratulacje dla naszych młodych piłkarzy za wspaniały występ i niecierpliwie czekamy na kolejne mecze. Duma nas rozpiera!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *