Img 20240112 Wa0001 3
||

Warta Śrem przedłuża umowę sponsorską z Leopol Meble Polska!

W piątek 12 stycznia 2023 roku w siedzibie firmy Leopol Meble Polska w Zbrudzewie odbyło się spotkanie prezesa Lepolu Piotra Prewicza i prezesa Śremskiego Klubu Sportowego Warta Dominika Sworowskiego. W wyniku rozmów, strony postanowiły przedłużyć umowę sponsorską.

Leopol Polska to największa firma w regionie śremskim, zajmująca się produkcją mebli. Od 2022 roku jest sponsorem Warty Śrem. W ramach umowy sponsorskiej, Leopol Polska będzie nadal wspierać klub finansowo, a także będzie mieć prawo do umieszczania swojej nazwy i logotypu na strojach meczowych, materiałach promocyjnych oraz na stadionie Warty Śrem. Jest to potrzebna pomoc w walce klubu o awans do wymarzonej IV ligi. 

Prezesi obu firm wyrazili zadowolenie z przedłużenia umowy i udzielili nam odpowiedzi:

„Dziękujemy firmie Leopol Polska za wsparcie naszego klubu. Dzięki temu możemy dalej rozwijać się i osiągać kolejne sukcesy. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie i liczymy na dalszą współpracę– powiedział Dominik Sworowski, prezes Śremskiego Klubu Sportowego Warta.

„Jesteśmy dumni, że możemy być częścią sukcesów Warty Śrem. Cieszymy się na dalszą współpracę i życzymy klubowi wielu sukcesów” – skomentował Piotr Prewicz, prezes firmy Leopol Polska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *