Img 3620

Sparing rocznika 2011 z AP Wilki Dąbrówka

W sobotę rano, kiedy termometry w Śremie wskazywały minus 3 stopnie, młodzi piłkarze z rocznika 2011 zmierzyli się w sparingu z AP Wilki Dąbrówka. Mimo niekorzystnych warunków atmosferycznych mecz zakończył się zwycięstwem drużyny z Warty Śrem.

Mecz był bardzo wyrównany, a obie drużyny stworzyły sobie wiele okazji do zdobycia bramki – powiedział trener Warty Śrem, Dominik Sworowski. – Ostatecznie zwyciężyliśmy, ale najważniejsze dla nas było to, że zawodnicy zdobyli cenne doświadczenie.

W trudnych warunkach atmosferycznych piłkarze z Warty Śrem pokazali, że wytrwałość, determinacja i umiejętność radzenia sobie z trudnościami są równie ważne jak techniczne aspekty gry.

Chcieliśmy sprawdzić, jak zawodnicy poradzą sobie w takich warunkach- Myślę, że wyszło to nam bardzo dobrze. Chłopcy pokazali, że są gotowi na każde wyzwanie.

Skład Warty Śrem:

Malinowski Filip ( b), Jan Kujawa (b), Wojciech Gumieniak, Stanisław Bielecki, Nikola Ratajczak, Jerzy Owczarz, Bartosz Sworowski, Wiktor Piasecki, Tymoteusz Mizia, Filip Banaszak, Mateusz Kuderczak, Borys Łaniec, Leon Mikołajczak,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *