5 4
||

Ostatni sprawdzian na remis

W ostatnim sprawdzianie przed ligą zremisowaliśmy 1:1 z Liderem Swarzędz. Przed nami kolejne wyzwania, czyli walka o punkty w lidze.

Mecz z Liderem rozgrywany był w bardzo szybkim tempie, widać było, ze obie drużyny są w ostatniej fazie przygotowań do ligi. Pierwsza połowa zakończyła się 0:0,
W drugiej części naszego najnowszego starcia, biało-niebiescy pokazali więcej zaangażowania, ale niestety, w 60. minucie po błędzie Jakuba Kozłowskiego, który dość łatwo dał się ograć w strefie środkowej boiska, co skutkowało kontrą i bramką dla przeciwników. Mimo determinacji, nasze próby zmiany wyniku nie zakończyły się sukcesem. Brian Torrado miał dwie znakomite okazje, niestety, nie udało mu się skutecznie wykorzystać. Krystian Pawlak również próbował swoich sił zza pola karnego, jednakże bez efektu. Na szczęście, dzięki świetnej akcji Kamila Szymandery, udało nam się zdobyć bramkę na 1:1 za sprawą Kacpra Piotrowicza.

Ten mecz był dla naszego zespołu siódmym sprawdzianem tej zimy. Nasz bilans to 2 zwycięstwa, 2 remisy i 3 porażki. Ważne jest jednak, że żaden z tych meczów nie odbył się na naszym naturalnym boisku, gdzie już wkrótce zmierzymy się z rywalami o punkty ligowe.